Lista serwisów społecznościowych

Below is a list of 200 most popular social networks worldwide as of March 2018. The list continues to grow and we periodically update it. The list is also available in other languages which are listed at the bottom of this page.

Lista serwisów społecznościowych 2018

  1. Facebook to nadal największa sieć społecznościowa na świecie. Mówi się, że od grudnia 2017 roku ma około 2 miliardy użytkowników miesięcznie.
  2. WhatsApp to platforma społecznościowa z komunikatorami, która jest używana głównie na smartfony. Niedawno została kupiona przez Facebooka. Szacuje się, że od stycznia 2018 roku ma około 1 miliarda użytkowników.
  3. LinkedIn to platforma społecznościowa używana głównie przez profesjonalistów z branży. Jako znak towarowy firmy Microsoft LinkedIn ma około 500 milionów użytkowników w styczniu 2018 r.
  4. Google+ to sieć społecznościowa opracowana przez Google i ma około 150 milionów użytkowników od stycznia 2018 r.
  5. Twitter ma około 320 milionów użytkowników, którzy mogą publikować tweety ograniczone do 280 znaków.
  6. Instagram to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia i filmy. Jest częścią Facebooka i od stycznia 2018 roku ma około 800 milionów użytkowników.
  7. Pinterest to sieć społecznościowa, w której treść jest dodawana w formie szpilek i ma około 200 milionów użytkowników od stycznia 2018 r.
  8. Befilo (nowe) to nowa sieć społecznościowa gdzie wszyscy są automatycznie przyjaźni ze wszystkimi. Wszystko, co dręczy prośby o przyjaźń, jest teraz historią. Wystarczy dołączyć do sieci i automatycznie zaprzyjaźnić się ze wszystkimi członkami.
  9. Zoimas (Nowy) jest anty -addiction - sieć społecznościowa, która utrzymuje Cię w Internecie tak mało, jak to tylko możliwe. Możesz zalogować się tylko raz w ciągu 12 godzin, być online tylko 15 minut przy każdym logowaniu, pisać tylko raz przy każdym logowaniu i mieć maksymalnie 150 znajomych.
  10. Messenger (Nowość) to kolejna platforma społecznościowa z funkcją natychmiastowego przesyłania wiadomości, która działa wewnątrz Facebooka. Jego użytkownicy szacuje się na około 1,2 miliarda w styczniu 2018 r.
  11. Snapchat to głównie audiowizualna sieć partnerska z około 200 milionami użytkowników od stycznia 2018 r.
  12. Quora to platforma społecznościowa oparta na pytaniach, w której użytkownicy pytają: odpowiadać na pytania. Ma około 200 milionów użytkowników od stycznia 2018 roku.
  13. GirlsAskGuys (Nowy) jest przeciwieństwem - platforma społecznościowa oparta na płci, w której płeć przeciwna zadaje sobie i odpowiada na pytania.
  14. ProductHunt (Nowy) jest społeczny strona sieciowa, która nadaje priorytet treściom dotyczącym nowych produktów.
  15. Lista AngelList (Nowa) to platforma sieci społecznościowej wykorzystywane głównie przez nowych inwestorów i początkującego przedsiębiorcę.
  16. Kickstarter (Nowy) jest społeczny platforma finansowania, na której ludzie mogą wyświetlać swoje produkty lub pomysły na produkty, aby uzyskać finansowanie. Witryna ma prawie 10 milionów kopii zapasowych.
  17. WeChat to sieć społecznościowa obsługująca komunikację mobilną z prawie 1 miliardem miesięcznie aktywnych użytkowników, którzy pochodzą głównie z Chin. Ale WeChat oferuje również wersję angielską, międzynarodową. Posiada bogatą funkcjonalność, od czatowania po zakupy z użytkownikami, nawet kupując domy w aplikacji.
  18. Skype to platforma wiadomości błyskawicznych, która umożliwia komunikację za pomocą tekstu, głos i wideo. Ma ponad 300 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i jest teraz częścią Microsoft.
  19. Viber to także sieć społecznościowa komunikacji, taka jak Skype, która umożliwia przesyłanie tekstu, głosu i wiadomości wideo. Ma ponad 800 milionów użytkowników
  20. Tumblr to blogująca sieć z ponad 350 milionami blogów i ponad 500 milionami użytkowników. Sieć społecznościowa obsługuje zarówno sieć, jak i urządzenia mobilne.
  21. Line to sieć społecznościowa z komunikatorami, która jest popularna w Japonii, ale obsługuje też język angielski i inne języki. Ma ponad 600 milionów użytkowników na całym świecie.
  22. Gab (Nowy) to reklama bez reklam sieć społecznościowa, która umożliwia swoim użytkownikom odczytywanie i zapisywanie wiadomości o długości do 300 znaków, zwanych gabs. & # 8221; Ma około 200 000 użytkowników.
  23. VK jest jak Facebook, ale bardziej popularny w Rosji i krajach sąsiednich z ponad 400 milionami użytkowników.
  24. Reddit to sieć społecznościowa udostępniająca treści z ponad 500 milionami miesięcznych wizyt. Posty tekstowe lub bezpośrednie linki mogą być udostępniane na stronie i głosowane przez członków w celu określenia popularności.
  25. Telegram to usługa wiadomości błyskawicznych w chmurze, która ma ponad 100 milionów aktywnych miesięcznych użytkowników.
  26. Tagged to sieć społecznościowa do nawiązywania nowych znajomości. Witryna ma około 20 milionów unikalnych użytkowników na całym świecie.
  27. Myspace to sieć społecznościowa skupiona wokół profilu osoby i jest bardziej popularna z muzykami i zespołami. Kiedyś była to najlepsza sieć społecznościowa w USA, ale teraz ma tylko kilka milionów użytkowników.
  28. Badoo to jedna z najpopularniejszych na świecie sieci randkowych. Ma ponad 360 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  29. Stumbleupon skupia się na wyszukiwaniu treści dla użytkowników. Jest oferowany jako pasek narzędzi przeglądarki we wszystkich popularnych przeglądarkach.
  30. Foursquare zapewnia spersonalizowane rekomendacje na podstawie lokalizacji użytkownika i poprzednich zakupów. Usługa ma dziesiątki milionów użytkowników i szybko rośnie w przestrzeni korporacyjnej.
  31. MeetMe koncentruje się na pomaganiu użytkownikom w odkrywaniu nowych osób do czatowania na urządzeniach mobilnych . Ma ponad 2,5 miliona aktywnych użytkowników dziennie.
  32. Meetup to sieć społecznościowa ułatwiająca spotkanie grupy osób osoba wokół określonego tematu lub tematu. Ma około 32 milionów użytkowników.
  33. Skyrock to przede wszystkim francuska sieć społecznościowa oferująca swoim blogerom możliwości blogowania. . Ma kilka milionów członków.
  34. Pinboard (Nowy) jest płatny sieć społecznościowa, która umożliwia udostępnianie zakładek. Użytkownicy mogą korzystać z bez reklam na tej stronie.
  35. Kiwibox to sieć społecznościowa dla młodych dorosłych, która oferuje blogi, zdjęcia, i funkcje gier. Ma około 3 milionów członków.
  36. Twoo (Nowe) to element społecznościowy platforma odkrywania, która umożliwia 181 milionom członków tworzenie profili, przesyłanie zdjęć i czatowanie z innymi użytkownikami.
  37. Yelp (nowe) to restauracja strona z recenzjami i usługami domowymi zawierająca funkcje społecznościowe do udostępniania zdjęć, pisania recenzji i przeglądania działań znajomych.
  38. Snapfish to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia, w której członkowie mogą korzystać z nieograniczonej ilości miejsca na zdjęcia. Witryna ma dziesiątki milionów członków.
  39. Flickr to sieć społecznościowa udostępniająca zdjęcia i filmy, która obsługuje dziesiątki milionów członków i ponad 10 miliardów zdjęć.
  40. Photobucket to witryna do obsługi zdjęć i filmów, która ma ponad dziesięć miliardów zdjęć i więcej 100 milionów członków.
  41. Shutterfly (nowe) to zdjęcie udostępnianie witryny, która pozwala jej 2 milionom użytkowników na wykorzystywanie zdjęć do tworzenia spersonalizowanych prezentów, takich jak kubki i koszulki.
  42. 500px (Nowe) to udostępnianie zdjęć w Kanadzie sieć społecznościowa z ponad 1,5 milionem aktywnych członków.
  43. DeviantArt to sieć udostępniania dzieł sztuki z ponad 38 milionami zarejestrowanych użytkowników.
  44. Dronestagram (Nowy) koncentruje się wokół udostępnianie zdjęć, które zostały zrobione przy użyciu dronów. Twierdzi, że jest Instagramem dla fotografii dronowej, & # 8221; z ponad 30 000 członkami.
  45. Fotki (nowe) jest dostępny w 240 krajach. Ma ponad 1,6 miliona członków i 1 miliard zdjęć. Witryna została uruchomiona w Estonii.
  46. Fotolog to strona ze zdjęciami do blogów z ponad 20 milionami unikalnych użytkowników.
  47. Imgur (Nowe) to udostępnianie zdjęć strona, na której członkowie mogą głosować (i rangować) zdjęcia. Strona zawiera setki milionów zdjęć.
  48. Pixabay (Nowość) udostępnia zdjęcia wysokiej jakości od jego członkowie. Strona ma ponad 1,1 miliona zdjęć i filmów.
  49. WeHeartIt to sieć społecznościowa do udostępniania inspirujących zdjęć. Witryna ma ponad 45 milionów członków.
  50. 43Things (nowe) to witryna do inspiracji , porady i wsparcie, gdzie członkowie mogą ustalać cele i dzielić się z przyjaciółmi z celami, które realizują, takimi jak schudnięcie lub maraton.
 • Jeśli uważasz, że na powyższej liście brakuje ważnych sieci społecznościowych, skontaktuj się z nami w sprawie brakujących sieci, a my dodamy je natychmiast.