لیست رسانه های اجتماعی

در زیر لیستی از 200 شبکه اجتماعی محبوب ترین در سراسر جهان از مارس 2019 است. این فهرست همچنان رشد می کند و ما آن را به صورت دوره ای به روز می کنیم. این لیست همچنین در زبانهای دیگر موجود است که در پایین این صفحه قرار دارند.بالا سایت های شبکه های اجتماعی برای سال 2019

  1. Facebook هنوز بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان است. گفته شده است که تا دسامبر 2017 حدود 2 میلیارد کاربر ماهانه داشته باشد.
  2. WhatsApp یک پلت فرم شبکه اجتماعی فوری است که عمدتا در گوشی های هوشمند اخیرا توسط فیس بوک خریداری شده است و تخمین زده می شود تا سال 2018 حدود 1 میلیارد کاربر داشته باشد.
  3. LinkedIn یک پلت فرم شبکه اجتماعی است که عمدتا توسط متخصصان کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان علامت تجاری مایکروسافت، LinkedIn از ژانویه 2018 حدود 500 میلیون کاربر دارد.
  4. Google+ یک شبکه اجتماعی است که توسط Google ایجاد شده است و حدود 150 میلیون کاربر دارد تا ژانویه 2018.
  5. Twitter دارای حدود 320 میلیون کاربر است که میتوانند توییت را با حداکثر 280 کاراکتر ارسال کنند.
  6. Instagram یک شبکه اجتماعی اشتراکگذاری عکس و ویدئو است. این بخش از فیس بوک است و تا سال 2018 حدود 800 میلیون کاربر دارد.
  7. Pinterest یک شبکه اجتماعی است که محتوای آن به صورت پین اضافه شده است. و از ژانویه 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.
  8. Befilo (جدید) یک شبکه اجتماعی جدید است جایی که همه به طور خودکار با همه دوست هستند. تمام این درخواست های دوستانه در حال حاضر یک سابقه است. شما فقط به شبکه و به طور خودکار با تمام اعضای گروه پیوستید.
  9. Zoimas (جدید) یک ضد -Security شبکه اجتماعی که شما را به عنوان کوچک ترین امکان را به شما می دهد. شما می توانید تنها یک بار در 12 ساعت وارد شوید، فقط 15 دقیقه در هر ورود به سیستم آنلاین هستید، فقط یکبار هر ورود و حداکثر 150 نفر را وارد کنید.
  10. Messenger (جدید) یکی دیگر از پلت فرم شبکه اجتماعی فوری است که عملکردها در فیس بوک کاربران آن در ژانویه 2018 حدود 1.2 میلیارد دلار تخمین زده شده اند.
  11. Snapchat شبکه اصلی محتوای صوتی و تصویری با حدود 200 میلیون کاربر است تا ژانویه 2018.
  12. Quora یک پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر سوال و پاسخ است که کاربران از آن میپرسند. پاسخ به سوالات. از ژانویه 2018 حدود 200 میلیون کاربر دارد.
  13. GirlsAskGuys (جدید) مخالف است پلت فرم شبکه اجتماعی مبتنی بر سکسی که در آن جنس های مخالف سؤالات هر پرسش دیگری را پاسخ می دهند
  14. ProductHunt (جدید) یک اجتماع است وب سایت شبکه ای که اولا مطالب مربوط به محصولات جدید را اولویت می دهد
  15. AngelList (جدید) یک پلت فرم شبکه اجتماعی است به طور عمده توسط سرمایه گذاران جدید و کارآفرین شروع کار استفاده می شود.
  16. Kickstarter (جدید) یک اجتماع است پلت فرم مالیاتی که مردم می توانند محصولات خود و یا ایده های محصول را برای تأمین بودجه در نظر بگیرند. این سایت تقریبا 10 میلیون پشتیبان داشته است.
  17. WeChat یک شبکه اجتماعی پیامرسانی همراه با تقریبا 1 میلیارد کاربران ماهانه فعال که در درجه اول از چین هستند. اما WeChat همچنین یک نسخه انگلیسی و بین المللی ارائه می دهد. این قابلیت غنی از چت به خرید با کاربران حتی خرید خانه در برنامه است
  18. Skype یک پلت فرم پیام رسانی فوری است که ارتباط برقرار می کند با استفاده از متن، صدا و ویدئو. این بیش از 300 میلیون کاربر ماهانه فعال است و اکنون بخشی از مایکروسافت است.
  19. Viber همچنین یک شبکه اجتماعی ارتباطی مانند اسکایپ است که اجازه می دهد متن، صدا ، و پیام های ویدئویی. بیش از 800 میلیون کاربر دارد
  20. Tumblr یک شبکه وبلاگ نویسی با بیش از 350 میلیون وبلاگ و بیش از 500 میلیون کاربران شبکه اجتماعی از وب و تلفن همراه پشتیبانی می کند.
  21. Line یک شبکه اجتماعی پیامرسان فوری است که در ژاپن محبوب است اما همچنین از زبان انگلیسی پشتیبانی میکند و زبان های دیگر. این بیش از 600 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
  22. Gab (جدید) یک آگهی رایگان است شبکه اجتماعی که اجازه می دهد تا کاربران آن را به خواندن و نوشتن پیام های تا 300 کاراکتر، و & quot؛ & # 8220؛ gabs. & # 8221؛ این تقریبا 200000 کاربر دارد.
  23. VK مانند فیس بوک است اما بیشتر در روسیه و کشورهای همسایه با بیش از 400 میلیون نفر کاربران
  24. Reddit یک شبکه اجتماعی است که بیش از 500 میلیون بازدیدکننده داشته است. پست های متنی یا لینک مستقیم را می توان در سایت به اشتراک گذاشت و اعضای آن را برای تعیین محبوبیت رای دادند.
  25. Telegram یک سرویس پیام رسانی فوری مبتنی بر ابر است که بیش از 100 میلیون نفر کاربران فعال ماهانه
  26. Tagged یک شبکه اجتماعی برای ایجاد دوستان جدید است. این سایت حدود 20 میلیون بازدید کننده منحصر به فرد در سراسر جهان دارد.
  27. Myspace یک شبکه اجتماعی است که در اطراف یک پروفایل فرد متمرکز شده و محبوب تر است با نوازندگان و باندها. این یک بار یک شبکه اجتماعی برتر در ایالات متحده بود، اما اکنون تنها چند میلیون کاربر دارد.
  28. Badoo یکی از محبوبترین شبکههای دوستیابی در جهان است. بیش از 360 میلیون کاربر ثبت شده دارد.
  29. Stumbleupon روی کشف محتوا برای کاربران آن تمرکز میکند. این برنامه به عنوان یک نوار ابزار مرورگر در تمام مرورگرهای محبوب ارائه شده است.
  30. Foursquare توصیههای شخصی را براساس مکان کاربر و خرید قبلی ارائه می دهد. سرویس ده ها میلیون کاربر دارد و در فضای سازمانی به سرعت در حال رشد است.
  31. MeetMe بر کمک به کاربران برای کشف افراد جدید برای گپ زدن در دستگاه های تلفن همراه تمرکز دارد . این بیش از 2.5 میلیون کاربر فعال روزانه دارد.
  32. Meetup یک شبکه اجتماعی است که گروهی از افراد را برای ملاقات در نظر میگیرد فرد در اطراف یک موضوع یا موضوع خاص. این کاربر تقریبا 32 میلیون کاربر دارد.
  33. Skyrock در درجه اول یک شبکه اجتماعی فرانسه است که قابلیت های وبلاگ نویسی را برای اعضای آن فراهم می کند . این چند میلیون عضو دارد.
  34. Pinboard (جدید) پرداختی است شبکه اجتماعی که به اشتراک گذاری بوک مارک ها اجازه می دهد. کاربران می توانند از تجربه تبلیغی در این سایت بهره مند شوند.
  35. Kiwibox یک شبکه اجتماعی برای بزرگسالان جوان است که وبلاگ نویسی، عکس ها، و ویژگی های بازی این حدود 3 میلیون عضو دارد.
  36. Twoo (جدید) یک اجتماع است پلت فرم کشف، که اجازه می دهد 181 میلیون کاربر آن را برای ایجاد پروفایل، آپلود تصاویر، و چت با دیگر کاربران.
  37. Yelp (جدید) یک رستوران است بررسی و خدمات سایت خانه که دارای ویژگی های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن عکس ها، نوشتن نظرات و دیدن فعالیت های دوستان است.
  38. Snapfish یک شبکه اجتماعی به اشتراک گذاری عکس است که در آن کاربران می توانند از فضای ذخیره سازی نامحدود برای عکس های خود بهره مند شوند. این سایت ده ها میلیون عضو دارد.
  39. Flickr یک شبکه اجتماعی اشتراکگذاری عکس و ویدئو است که از دهها میلیون نفر پشتیبانی میکند از اعضای و بیش از 10 میلیارد عکس.
  40. Photobucket یک سایت میزبانی عکس و ویدئو است که دارای بیش از 10 میلیارد عکس و بیش از 100 میلیون عضو.
  41. Shutterfly (جدید) یک عکس است سایت به اشتراک گذاری که 2 میلیون کاربر آن را اجازه می دهد از عکس ها برای ایجاد هدایای شخصی مانند کیک و تی شرت استفاده کند.
  42. 500px (جدید) یک اشتراک عکس در کانادا است شبکه اجتماعی با بیش از 1.5 میلیون عضو فعال.
  43. DeviantArt یک شبکه به اشتراک گذاری هنر با بیش از 38 میلیون عضو ثبت شده است.
  44. Dronestagram (جدید) در اطراف متمرکز شده است به اشتراک گذاری عکس های گرفته شده با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین. این ادعا برای Instagram برای عکاسی هواپیماهای بدون سرنشین است، & # 8221؛ با بیش از 30،000 عضو.
  45. Fotki (جدید) در 240 کشور موجود است این بیش از 1،6 میلیون عضو و 1 میلیارد عکس دارد. این سایت در استونی آغاز شد.
  46. Fotolog یک سایت وبلاگنویسی عکس با بیش از 20 میلیون بازدیدکننده منحصر به فرد است.
  47. Imgur (جدید) یک اشتراک عکس است سایتی که کاربران می توانند عکس (و رتبه بندی) را رأی دهند. این سایت صدها میلیون تصویر دارد.
  48. Pixabay (جدید) عکسهای با کیفیت بالا را از اعضای آن این سایت بیش از 1.1 میلیون عکس و فیلم دارد.
  49. WeHeartIt یک شبکه اجتماعی برای به اشتراک گذاری تصاویر الهام بخش است. این سایت بیش از 45 میلیون عضو دارد.
  50. 43Things (جدید) یک سایت برای الهام است ، مشاوره و حمایت از اینکه اعضا می توانند اهداف را تعیین کنند و اهداف مورد نظر خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارند، از قبیل از دست دادن وزن یا اجرای ماراتن.
 • اگر فکر می کنید لیست بالا از بین رفته است شبکه های اجتماعی مهم را از دست ندهید، با ما تماس بگیرید با شبکه های از دست رفته، ما آنها را بلافاصله اضافه کنید.