لیست رسانه های اجتماعی

در زیر لیستی از 200 شبکه اجتماعی محبوب ترین در سراسر جهان از مارس 2018 است. این فهرست همچنان رشد می کند و ما آن را به صورت دوره ای به روز می کنیم. این لیست همچنین در زبانهای دیگر موجود است که در پایین این صفحه قرار دارند.بالا سایت های شبکه های اجتماعی برای سال 2018

  1. Path یک شبکه اشتراکگذاری عکس و پیام رسانی است که دارای ویژگیهای غنی برای کنترل حریم خصوصی است از عکس های مشترک این در اندونزی محبوب است.
  2. Uplike (جدید) یک اشتراک عکس است خدمات مستقر در فرانسه که به کاربران اجازه می دهد تا الهام بخش را با مردم به اشتراک بگذارند. این برنامه در حال حاضر توسط میلیون ها نفر از مردم در حدود 160 کشور استفاده می شود.
  3. Last.fm یک شبکه کشف و کشف موزیک است که همچنین چیزی را به اشتراک میگذارد دوستان در شبکه گوش دادن به این سایت دارای ده ها میلیون کاربر و بیش از 12 میلیون آهنگ موسیقی است.
  4. VampireFreaks یک انجمن برای زیر کشت های صنعتی گوتیک است که میلیون ها عضو دارد. این سایت همچنین برای دوستیابی استفاده می شود.
  5. CafeMom یک سایت برای مادران و مادران است. بیش از 8 میلیون بازدیدکننده داشته است.
  6. Ravelry یک شبکه اجتماعی برای بافندگی، قلاب دوزی، چرخاندن است و بافندگی. این سایت دارای بیش از 7 میلیون کاربر ثبت شده است.
  7. ASmallWorld شبکه اجتماعی پرداخت شده است که تنها می تواند بر اساس یک دعوت یک عضو این سایت بر روی سفرهای لوکس و برقراری ارتباطات اجتماعی متمرکز است، عضویت آن در 250 هزار نفر محدود می شود.
  8. ReverbNation یک شبکه اجتماعی برای نوازندگان است که به آنها کمک می کند آنها را در زمینه شغل خود مدیریت کنید و فرصت های جدید را پیدا کنید این سایت حدود 4 میلیون نوازنده به عنوان عضو دارد.
  9. SoundCloud (جدید) یک توزیع صوتی آنلاین است پلتفرمی که کاربران آن را قادر می سازد آپلود، ضبط، ترویج و به اشتراک گذاری صداهای اولیه خود را ایجاد کنند. این سرویس هر ماه بیش از 150 میلیون شنونده منحصر به فرد دارد.
  10. Cross.tv یک شبکه اجتماعی است که محتوایی مسیحی را به 650،000 اعضای
  11. Flixster یک سایت برای کشف فیلم های جدید، یادگیری در مورد فیلم ها و ملاقات با سلیقه های مشابه در فیلم ها
  12. Gaia Online یک شبکه اجتماعی مبتنی بر انیمه و وب سایت مبتنی بر فیس بوک است . این بیش از 25 میلیون کاربر ثبت شده است.
  13. BlackPlanet یک شبکه اجتماعی برای آفریقایی آمریکایی است که بر روی دوستیابی، نشان دادن استعداد و چت و وبلاگ نویسی. این سایت حدود 20 میلیون کاربر دارد.
  14. My Muslim Friends Book (جدید) یک شبکه اجتماعی برای اتصال مسلمانان در سراسر 175 کشور. این سایت در حال حاضر تقریبا 500000 عضو دارد.
  15. Care2 یک شبکه اجتماعی است که فعالان سراسر دنیا را به طور عمده متصل می کند بحث در مورد مسائل سیاسی و زیست محیطی. این سایت حدود 40 میلیون کاربر دارد.
  16. CaringBridge یک شبکه اجتماعی برای افراد مبتلا به بیماری های مختلف پزشکی، بستری شدن، درمان پزشکی و بهبودی از حادثه، بیماری، آسیب یا روش قابل توجه است.
  17. GoFundMe (جدید) جمع آوری پول شبکه ای است که می تواند برای جمع آوری پول برای بیشتر موارد استفاده شود.
  18. Tinder (جدید) یک مکان است مبتنی بر دوستیابی برنامه موبایل است که توسط بیش از 50 میلیون کاربر استفاده می شود.
  19. Crokes (جدید) یک انجمن است یا شبکه اجتماعی برای نویسندگان. این شبیه به توییتر است، اما محدود کردن پست ها تا 300 کاراکتر است
  20. Goodreads (جدید) یک شبکه اجتماعی برای دوستداران کتاب، که می توانند کتاب ها را توصیه کنند و دوستان خود را در حال خواندن در میان ویژگی های دیگر ببینند. این سایت متعلق به آمازون است و دهها میلیون عضو دارد.
  21. Internations (جدید) یک اجتماع است شبکه ای است که در 390 شهر در سراسر جهان متصل است. این کاربر تقریبا 3 میلیون کاربر دارد.
  22. PlentyofFish (جدید) یک قدمت شبکه اجتماعی است که برای استفاده رایگان است، اما همچنین برخی از خدمات حق بیمه ارائه می دهد. این بیش از 100 میلیون عضو ثبت شده است.
  23. Minds (جدید) یک اجتماع است شبکه ای است که کاربران آن را قادر به ایجاد کانال های مختلف در موضوعات مختلف می کند و همچنین کاربران را برای فعالیت آنلاین خود پاداش می دهد. این آزادی و حریم خصوصی را در اینترنت ترویج می دهد و بیش از 2 میلیون عضو دارد.
  24. Nexopia یک شبکه اجتماعی کانادایی است که به اعضای آن اجازه میدهد تا انجمنها را در هر موضوع و بحث در این انجمن ها. این سایت بیش از 1 میلیون کاربر دارد.
  25. Glocals یک شبکه اجتماعی است که در سوئیس برای جامعه مهاجرین ایجاد شده است. این اجازه می دهد تا اعضای ملاقات، سازماندهی فعالیت ها و به اشتراک گذاری اطلاعات را داشته باشند.
  26. Academia.edu (جدید) یک اجتماع است وب سایت شبکه برای دانشگاهیان. این پلت فرم می تواند برای به اشتراک گذاشتن مقالات، نظارت بر تاثیر آنها و دنبال کردن تحقیقات در یک زمینه خاص مورد استفاده قرار گیرد. این سایت بیش از 55 میلیون کاربر دارد.
  27. Busuu (جدید) یک زبان است - آموزش شبکه اجتماعی این سایت دانش آموزان را به سخنرانان زبان مادری متصل می کند تا روند یادگیری را ساده تر کند.
  28. English, baby! (جدید) یک شبکه اجتماعی و برنامه درسی آنلاین برای یادگیری زبان انگلیسی و زبان عامیانه است. این سرویس توسط بیش از 1،6 میلیون کاربر استفاده می شود.
  29. Italki.com (جدید) باعث می شود ارتباط بین زبان آموزان زبان و معلمان زبان برای کمک به یادگیری زبان های جدید. این سایت بیش از یک میلیون دانش آموز دارد.
  30. Untappd (جدید) یک شبکه اجتماعی تلفن همراه است که اجازه می دهد اعضای آن را به امتیاز دادن به آبجو مصرف می کنند، کسب مدالها، به اشتراک گذاری تصاویر از آبجو آنها، بررسی لیست شیر از محل های نزدیک، و ببینید که چه آبجو دوست های خود را نوشیدن. این سایت تقریبا 3 میلیون عضو دارد.
  31. Doximity (جدید) یک اجتماع است شبکه برای پزشکان ایالات متحده. بیش از 800،000 عضو دارد.
  32. Wayn یک شبکه مسافرتی است که افراد متاهل را متصل می کند و همچنین کمک می کند آنها کشف کنند کجا برویم این سایت بیش از 20 میلیون کاربر دارد.
  33. CouchSurfing یک پلتفرم برای اعضا فراهم می کند که به عنوان یک مهمان در مکانی دیگر بمانند. 8217؛ خانه، مسافران میزبان، ملاقات با سایر اعضا، یا پیوستن به یک رویداد. این سایت تقریبا 15 میلیون عضو دارد.
  34. TravBuddy متخصص در یافتن یک همراه مسافرتی است. این سایت حدود نیم میلیون عضو دارد.
  35. Tournac (جدید) یک اجتماع است شبکه ای برای مسافرانی است که مردم را به همان مکان منتقل می کند.
  36. Cellufun یک انجمن بازی با بیش از 2 میلیون عضو که با استفاده از هر دستگاه تلفن همراه قابل دسترسی است
  37. MocoSpace سایت بازی اجتماعی با بیش از 2 میلیون نفر است کاربران و بیش از 1 میلیارد نمایش صفحه ماهانه
  38. Zynga (جدید) چندین بازی را ارائه می دهد که توسط میلیون ها کاربر روزانه بازی می کنند. عناوین محبوب Farmville، Draw Something و Zynga Poker هستند.
  39. Habbo یک شرکت اجتماعی برای نوجوانان است. این بیش از 5 میلیون بازدید کننده ماهانه منحصر به فرد دارد. این شبکه دارای 9 سایت برای کاربران در کشورهای مختلف است.
  40. YouTube شبکه پیشگامان پخش ویدیو است که کاربران را قادر می سازد تا آپلود کنند ، مشاهده و به اشتراک گذاری فیلم ها. این برنامه هر روز میلیاردها ویدیو می کند
  41. FunnyOrDie یک شبکه ویدیویی کمدی است که به کاربران امکان آپلود، اشتراک گذاری، و نرخ فیلم ها این فیلم ها معمولا مشهور هستند. این شبکه صدها میلیون بازدید کننده دارد.
  42. Tout یک شبکه ویدیویی است که به کسب و کارها کمک می کند درآمد ویدئویی آنلاین و رانندگی را افزایش دهد تعامل عمیق تر با بینندگان. این 85 میلیون نفر بیننده ماهانه منحصر به فرد دارد.
  43. Vine به عنوان یک شبکه به اشتراک گذاری ویدیو برای فیلمهای 6 ثانیه محبوبیت یافت. در حال حاضر بخشی از توییتر است.
  44. Class Mates افراد را با دوستان دبیرستانی خود در ایالات متحده متصل می کند و همچنین اجازه می دهد برای آپلود روزنامه های دبیرستان. اعضا همچنین می توانند پیوندهای دبیرستان خود را برنامه ریزی کنند.
  45. MyHeritage یک شبکه سلسله شناسی آنلاین است که کاربران را قادر به ایجاد درختان خانواده می کند. آپلود و مرور عکس ها و جستجوی میلیاردها رکورد تاریخی جهانی. این سایت 80 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد.
  46. 23andMe (جدید) یک DNA است شرکت تجزیه و تحلیل است که مشتریان خود را با بستگان خود بر اساس تجزیه و تحلیل DNA متصل می کند. همچنین مشخص می کند که آیا فرد احتمال دارد بر اساس تجزیه و تحلیل DNA مسائل مرتبط با سلامتی باشد.
  47. Ancestry.com (جدید) در کسب و کار پیدا کردن اجداد خود - به عنوان مثال، ایجاد شبکه های سلسله شناسی. این سایت تقریبا 2 میلیون عضو دارد.
  48. Viadeo یک شبکه اجتماعی برای صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و مدیران - بیشتر در اروپا. این حدود 50 میلیون عضو دارد.
  49. Tuenti شبکه اجتماعی اختصاص یافته به دانش آموزان دانشگاه و دبیرستان است. این کشور حدود 12 میلیون عضو دارد و مخصوصا در کشورهای اسپانیایی زبان محبوب است.
  50. Xing یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که توسط مصرف کنندگان مورد استفاده قرار می گیرد کسب و کار. Xing از گروه های بسته برای فعال کردن یک شبکه خصوصی و امن در یک شرکت پشتیبانی می کند.
 • اگر فکر می کنید لیست بالا از بین رفته است شبکه های اجتماعی مهم را از دست ندهید، با ما تماس بگیرید با شبکه های از دست رفته، ما آنها را بلافاصله اضافه کنید.