Lista serwisów społecznościowych

Below is a list of 200 most popular social networks worldwide as of March 2018. The list continues to grow and we periodically update it. The list is also available in other languages which are listed at the bottom of this page.

Lista serwisów społecznościowych 2018

  1. Nextdoor to sieć społecznościowa łącząca sąsiadów poprzez udostępnianie nadchodzących wydarzeń i innych działań w sąsiedztwie . Ponad 150 000 dzielnic w USA używa Nextdoor.
  2. About obsługuje głównie freelancerów i przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć liczbę swoich klientów . Ma około 5 milionów członków.
  3. Cloob to sieć społecznościowa, która obsługuje głównie kraje, w których mówi się w języku irańskim i farsi.
  4. Crunchyroll to sieć społecznościowa dla miłośników anime, kreskówek i podobnych .
  5. Cyworld to witryna społecznościowa w Korei Południowej. Ma około 20 milionów członków i jest tylko w języku koreańskim.
  6. DailyStrength to ogólnospołeczna sieć medyczna i społeczności wsparcia z około 43 milionami członków.
  7. Delicious to sieć społecznościowa, która zapisuje linki do odwiedzanych stron wcześniej, ale teraz nie pamiętasz. Ma około 9 milionów członków.
  8. Diaspora to zdecentralizowana sieć społecznościowa oferująca wiele różnych sposobów udostępniania swoich wpisów i towarzysko z innymi użytkownikami.
  9. Elftown to sieć społecznościowa, która ma społeczność zainteresowaną fantazją i nauką fi sztuka i literatura. Ma około 200 000 członków.
  10. Ello to globalna społeczność Sieć społecznościowa skupiająca artystów i twórców.
  11. Zing to największa sieć społecznościowa w Wietnamie. Ma około 7 milionów członków i jest uważany za większy niż lokalny facebook.
  12. eToro to ogólnoświatowa społeczna sieć inwestycyjna, która łączy społeczność ze sobą.
  13. Film Affinity to sieć społecznościowa łącząca ludzi z upodobaniem do filmów i seriali telewizyjnych.
  14. Filmow to sieć społecznościowa oparta na Brazylii, która umożliwia użytkownikom tworzenie list, ocenianie i polecanie filmy, które oglądają.
  15. Canoodle to randkowa sieć społecznościowa, która łączy osoby o podobnych zainteresowaniach. < / li>
  16. Gapyear to sieć społecznościowa łącząca podróżnych z całego świata.
  17. Gays to sieć społecznościowa społeczności LGBT. Ma ponad 100 000 członków.
  18. Geni to sieć społecznościowa, która umożliwia użytkownikom tworzenie ich drzewa genealogicznego i zaproś innych krewnych do przyłączenia się. Ma około 180 milionów użytkowników.
  19. Gentlemint to sieć społecznościowa poświęcona wyłącznie mężczyznom, którzy mogą rozmawiać i dzielić się nimi z mężczyznami rzeczy.
  20. Telfie to społeczna sieć rozrywkowa.
  21. hi5 jest jedną z najstarszych sieci społecznościowych popularnych w Azji, wschodniej Europa i kraje afrykańskie. Ma około 80 milionów członków.
  22. Hospitality Club sieć społecznościowa skupiająca gospodarzy i gości, podróżników i mieszkańców znaleźć bezpłatne zakwaterowanie na całym świecie.
  23. HR to sieć społecznościowa dla specjalistów z branży zasobów ludzkich na całym świecie.
  24. Hub Culture to sieć społecznościowa, która pozwala jej członkom tworzyć połączenia w świat fizyczny i cyfrowy.
  25. Indaba Music to sieć społecznościowa dla społeczności muzycznej na całym świecie.
  26. Influenster to sieć społecznościowa, w której można wyszukiwać i pobierać nowe produkty online. Ma około 1 miliona członków.
  27. Library Thing to serwis społecznościowy poświęcony społecznościom zajmującym się czytaniem książek i książek. < / li>
  28. Listography to sieć społecznościowa z listami i autobiografią.
  29. Live Journal to sieć społecznościowa bardzo popularna w krajach rosyjskojęzycznych .
  30. Hellolingo to sieć społecznościowa poświęcona nauczaniu i uczeniu się języków obcych.
  31. Mixi to popularna sieć społecznościowa w Japonii. Ma około 25 milionów członków.
  32. Mubi to sieć społecznościowa oparta na subskrypcji.
  33. Nasza Klasa to bardzo popularna sieć społecznościowa w Polsce.
  34. Odnoklassniki to bardzo popularna sieć społecznościowa w krajach rosyjskojęzycznych i krajach byłego Związku Radzieckiego .
  35. PatientsLikeMe to sieć społecznościowa dla pacjentów łączących pacjentów z podobnymi chorobami w celu informowania o nich .
  36. Storia to sieć społecznościowa, w której użytkownicy mogą tworzyć i udostępniać swoje historie. Sieć ma około 10 milionów członków.
  37. Bibsonomy to sieć społecznościowa, w której członkowie mogą organizować pracę naukową, badania, zbierać publikacje i kontaktować się z podobnymi kolegami i badaczami.
  38. Partyflock to holenderska sieć społecznościowa skupiająca członków zainteresowanych muzyką house i ogólną elektroniką muzyka.
  39. Plurk to sieć społecznościowa szczególnie popularna na Tajwanie, która umożliwia użytkownikom tworzenie i udostępniaj treści w krótkich rozmowach.
  40. Qzone to jedna z największych sieci społecznościowych w Chinach. Ma 480 milionów członków i jest tylko w języku chińskim. Również 9. co do wielkości witryna na świecie.
  41. Raptr to sieć społecznościowa obsługująca głównie użytkowników zainteresowanych grami online.
  42. Renren to kolejna duża chińska sieć społecznościowa z około 200 milionami członków, szczególnie popularna wśród studentów wyższych uczelni.
  43. Rooster Teeth to sieć społecznościowa przeznaczona do gier online, serwisów internetowych, muzyki i anime.
  44. Weibo to duża sieć społecznościowa w Chinach, która ma około 300 milionów członków.
  45. Smartican to sieć społecznościowa dość popularna w Indiach.
  46. Spaces to sieć społecznościowa, która jest popularna głównie w krajach rosyjskojęzycznych.
  47. Stage32 to serwis społecznościowy i witryna edukacyjna dla osób w telewizji, kinie i przemysł filmowy.
  48. StudiVZ to sieć społecznościowa poświęcona uczniom i nauczycielom w krajach niemieckojęzycznych .
  49. Taringa! to sieć społecznościowa bardzo popularna w Argentynie i innych językach hiszpańskich kraje, w których odbywają się zawody.
  50. Medium to prawdopodobnie największa na świecie sieć społecznościowa do czytania i pisania. Ma około 60 milionów użytkowników.
 • Jeśli uważasz, że na powyższej liście brakuje ważnych sieci społecznościowych, skontaktuj się z nami w sprawie brakujących sieci, a my dodamy je natychmiast.