Список соціальних мереж

Нижче наведено список 200 найпопулярніших соціальних мереж по всьому світу з березня 2018 року. Цей список продовжує зростати, і ми періодично оновлюємо його. Цей список також доступний іншими мовами, які перелічені внизу цієї сторінки.

Популярні 200 соціальних медіа сайтів на 2018 рік

  1. Desentric це зовсім нова соціальна мережа. Він схожий на Twitter і має кілька цікавих функцій, таких як демократичний алгоритм, прозорі функції, принцип взаємного зростання та стимул для членів-засновників.
  2. Befilo (новий) - це нова соціальна мережа де кожен автоматично дружить з усіма. Все, що турбується про запити дружби, тепер є історією. Ви просто приєднуєтесь до мережі та автоматично дружите з усіма учасниками.
  3. Zoimas (новий) - це анти -аддикція соціальної мережі, яка тримає вас в Інтернеті якомога менше. Ви можете входити тільки один раз через 12 годин, бути в мережі за 15 хвилин кожного входу, публікувати лише один раз під час кожного входу та мати максимум 150 друзів.
  4. Messenger (Нова) - це ще одна соціальна мережа миттєвих повідомлень, яка функціонує всередині Facebook. Його користувачі оцінюються приблизно на 1,2 млрд. На січень 2018 року.
  5. Snapchat - це переважно аудіовізуальна тематична мережа з приблизно 200 мільйонами користувачів. станом на січень 2018 р.
  6. Quora це платформа соціальної мережі на основі запитань і відповідей, відповідати на запитання. З січня 2018 року він налічує близько 200 мільйонів користувачів.
  7. GirlsAskGuys (новий) - це навпаки Платформа соціальної мережі на основі сексу, в якій протилежні статі просять і відповідають на один одного.
  8. Facebook все ще є найбільшою соціальною мережею у світі. Кажуть, що станом на грудень 2017 року є близько 2 мільярдів користувачів на місяць.
  9. WhatsApp - це соціальна мережа для миттєвих повідомлень, яка в основному використовується на смартфони. Нещодавно він був придбаний компанією Facebook, і, як оцінюється, станом на січень 2018 року нараховується близько 1 мільярда користувачів.
  10. LinkedIn - це платформа соціальної мережі, яка в основному використовується бізнес-професіоналами. Як торгова марка корпорації Майкрософт, LinkedIn станом на січень 2018 року має приблизно 500 мільйонів користувачів.
  11. Twitter має близько 320 мільйонів користувачів, які можуть розміщувати твіти з обмеженням до 280 символів.
  12. Instagram - це соціальна мережа для обміну фотографіями та відео. З січня 2018 року це є частиною Facebook і має приблизно 800 мільйонів користувачів.
  13. Pinterest це соціальна мережа, де вміст доданий у вигляді штифтів і станом на січень 2018 року він має близько 200 мільйонів користувачів.
  14. ProductHunt (новий) є соціальним мережевий веб-сайт, який надає пріоритет змісту про нові продукти.
  15. AngelList (новий) - це платформа соціальної мережі в основному використовується новими інвесторами та початковим підприємцем.
  16. Kickstarter (новий) - це соціальний платформа для фінансування, де люди можуть висувати свої продукти або продукти, щоб отримати фінансування. На сайті було майже 10 мільйонів користувачів.
  17. WeChat - це соціальна мережа для мобільних повідомлень з майже 1 мільярдом Щомісячні активні користувачі, які передусім є з Китаю. Але WeChat також пропонує англійську, міжнародну версію. Він має багатофункціональну функцію, коли спілкуються з покупцями, навіть коли користувачі купують будинки в додатку.
  18. Skype - це платформа обміну миттєвими повідомленнями, яка дозволяє спілкуватися текстом, голос і відео. Він налічує понад 300 мільйонів активних щомісячних користувачів і входить до складу корпорації Майкрософт.
  19. Viber також є соціальною мережею комунікації, такою як Skype, яка дозволяє текст, голос , і відеообмін. Він налічує понад 800 мільйонів користувачів
  20. Tumblr є мережею блогу з більш ніж 350 мільйонами блогів і понад 500 мільйонів користувачів Соціальна мережа підтримує мережу та мобільний Інтернет.
  21. Line - це соціальна мережа миттєвих повідомлень, популярна в Японії, але також підтримує англійську мову. та інші мови. У ньому більше 600 мільйонів користувачів по всьому світу.
  22. Gab (новий) - без реклами соціальна мережа, яка дозволяє своїм користувачам читати та писати повідомлення до 300 символів, які називаються & quot; габ. & # 8221; Він нараховує приблизно 200 000 користувачів.
  23. VK нагадує Facebook, але є більш популярним в Росії та сусідніх країнах з більш ніж 400 мільйонів користувачів.
  24. Reddit - це соціальна мережа, що надає доступ до вмісту, що нараховує понад 500 мільйонів щомісячних візитів. Текстові публікації або прямі посилання можуть бути доступними на сайті та проголосовані учасниками для визначення популярності.
  25. Telegram - це служба хмарних обміну миттєвими повідомленнями, яка має понад 100 мільйонів повідомлень активні щомісячні користувачі.
  26. Tagged - це соціальна мережа для створення нових друзів. На сайті є близько 20 мільйонів унікальних відвідувачів по всьому світу.
  27. Myspace - це соціальна мережа, орієнтована на профіль людини та більш популярна з музикантами та гуртками. Це колись була найпопулярнішою соціальною мережею в США, але зараз вона має лише кілька мільйонів користувачів.
  28. Badoo - це одна з найпопулярніших в світі мереж знайомств. У ньому більше 360 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  29. Stumbleupon зосереджується на виявленні вмісту для своїх користувачів. Він пропонується як панель інструментів браузера у всіх популярних браузерах.
  30. Foursquare надає персоналізовані рекомендації, що базуються на розташуванні користувача та попередніх покупок. Служба нараховує десятки мільйонів користувачів і швидко зростає в просторі підприємства.
  31. MeetMe зосереджено на тому, щоб допомогти користувачам знаходити нових людей, щоб спілкуватися з ними на мобільних пристроях . Він має понад 2,5 мільйона активних користувачів щодня.
  32. Meetup - це соціальна мережа, яка допомагає групі людей зустрітися людина навколо певної теми чи теми. Це приблизно 32 мільйони користувачів.
  33. Skyrock це, перш за все, французька соціальна мережа, яка надає своїм учасникам можливості для ведення блогів . Він має декілька мільйонів учасників.
  34. Pinboard (новий) - це платна соціальна мережа, яка дозволяє розподіляти закладки. Користувачі можуть скористатися досвідом без реклами на цьому сайті.
  35. Kiwibox це соціальна мережа для молодих людей, яка пропонує блоги, фотографії, і ігрові функції. Вона налічує близько 3 мільйонів членів.
  36. Twoo (новий) - це соціальний платформа для відкриття, яка дозволяє своїм 181 мільйонам користувачів створювати профілі, завантажувати зображення та спілкуватися з іншими користувачами.
  37. Yelp (новий) - це ресторан веб-сайт огляду та домашніх сервісів, який має соціальні функції, щоб ділитися фотографіями, писати відгуки та побачити діяльність друзів.
  38. Snapfish - це соціальна мережа для обміну фотографіями, де члени можуть скористатися необмеженим простором для зберігання фотографій. Сайт має десятки мільйонів учасників.
  39. Flickr - це соціальна мережа для обміну фотографіями та відео, яка підтримує десятки мільйонів членів та більше 10 мільярдів фотографій.
  40. Photobucket - це веб-сайт для розміщення фото та відео, який має більше десяти мільярдів фотографій і більше 100 мільйонів членів.
  41. Shutterfly (новий) це фотографія який надає своїм 2 мільйонам користувачів можливість використовувати фотографії для створення персоналізованих подарунків, таких як кружки та футболки.
  42. 500px (Нове) - це канадський обмін фотографіями соціальна мережа з більш ніж 1,5 мільйонами активних учасників.
  43. DeviantArt - це мережа обміну мистецтва з більш ніж 38 мільйонами зареєстрованих учасників.
  44. Dronestagram (новий) зосереджений навколо обмінюватися фотографіями, які були зроблені з безпілотниками. Він стверджує, що це "Instagram для фотозйомки без нападів", & # 8221; з більш ніж 30000 учасниками.
  45. Fotki (нові) доступний у 240 країнах світу. Вона нараховує понад 1,6 мільйонів членів та 1 мільярд фотографій. Сайт був запущений в Естонії.
  46. Fotolog - це сайт для створення фотографій з більш ніж 20 мільйонів унікальних відвідувачів.
  47. Imgur (нові) - це спільне використання фотографій сайт, де члени можуть голосувати (і ранжувати) фотографії. На сайті є сотні мільйонів зображень.
  48. Pixabay (нові) надає високоякісні фотографії з його учасники. На сайті є більше 1,1 мільйона зображень та відео.
  49. WeHeartIt - це соціальна мережа для обміну інспіраційними зображеннями. На сайті більше 45 мільйонів учасників.
  50. 43Things (нові) - це сайт для натхнення поради та підтримку, де учасники можуть встановлювати цілі та ділитися з друзями цілями, які вони переслідують, наприклад, втрачаючи вагу або проводячи марафон.
 • Якщо ви вважаєте, що у списку відсутні важливі соціальні мережі, зв'яжіться з нами за відсутності мереж, ми додамо їх негайно.