Список соціальних мереж

Нижче наведено список 200 найпопулярніших соціальних мереж по всьому світу з березня 2018 року. Цей список продовжує зростати, і ми періодично оновлюємо його. Цей список також доступний іншими мовами, які перелічені внизу цієї сторінки.

Популярні 200 соціальних медіа сайтів на 2018 рік

  1. Path - це мережа обміну фотографіями та обміну повідомленнями, яка має багаті функції для управління конфіденційністю загальних фотографій. Він користується популярністю в Індонезії.
  2. Uplike (новий) - це спільне використання фотографій у Франції, яка дозволяє користувачам поділитися натхненням із громадськістю. В даний час додаток використовується мільйонами людей у приблизно 160 країнах.
  3. Last.fm - це мережа, яка відкриває та пропонує рекомендації, яка теж поділяє те, що друзі в мережі слухають. На сайті є десятки мільйонів користувачів та понад 12 мільйонів музичних треків.
  4. VampireFreaks - це спільнота для готично-промислових субкультур, що має мільйони учасників. Сайт також використовується для знайомства.
  5. CafeMom - це сайт для матерів та майбутніх матерів. Він має понад 8 мільйонів щомісячних унікальних візитів.
  6. Ravelry це соціальна мережа для в'язання, в'язання гачком, прядіння , і ткацтво. На сайті більше 7 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  7. ASmallWorld - платна соціальна мережа, яка може бути об'єднана лише на основі запрошення члена Сайт зосереджений на подорожах по розкоші та побудові соціальних зв'язків. Його членство обмежено до 250 000.
  8. ReverbNation - це соціальна мережа для музикантів, яка допоможе їм керувати своєю кар'єрою та знайти нові можливості. На сайті є близько 4 мільйонів музикантів.
  9. SoundCloud (новий) - це інтернет-аудіо-дистрибутив платформа, яка дозволяє своїм користувачам завантажувати, записувати, рекламувати та обмінюватися їх спочатку створеними звуками. Служба щомісяця обслуговує понад 150 мільйонів унікальних слухачів.
  10. Cross - це соціальна мережа, в якій розміщено християнське зміст до 650 000 члени.
  11. Flixster - це сайт для виявлення нових фільмів, вивчення фільмів та зустрічаючи інших людей з подібними смаками у фільмах.
  12. Gaia Online - це соціальна мережа та форум на основі аніме. . Він має понад 25 мільйонів зареєстрованих користувачів.
  13. BlackPlanet - це соціальна мережа для афроамериканців, яка фокусується на датуваннях, демонстрації талант і спілкування в чаті та ведення блогів. На сайті є близько 20 мільйонів учасників.
  14. My Muslim Friends Book (нові) соціальна мережа для зв'язку мусульман у 175 країнах. На даний момент сайт налічує близько 500 000 користувачів.
  15. Care2 - це соціальна мережа, яка об'єднує активістів з усього світу, в першу чергу обговорювати політичні та екологічні проблеми. На сайті є близько 40 мільйонів користувачів.
  16. CaringBridge - це соціальна мережа для людей, які зазнають різного стану здоров'я, госпіталізації, медичне лікування та відновлення після значної аварії, хвороби, травми або процедури.
  17. GoFundMe (новий) - це фандрейзінг мережа, яка може бути використана для залучення грошей за більшість будь-яких причин.
  18. Tinder (новий) - це місце розташування основане на мобільних додатках для ознайомлення, яке використовується більш ніж 50 мільйонами користувачів.
  19. Crokes (новий) - це спільнота або соціальна мережа для авторів. Це схоже на Twitter, але обмежує публікації до 300 символів.
  20. Goodreads (новий) - це соціальна мережа для любителів книжок, які можуть рекомендувати книги та бачити, що їх друзі читають, серед інших функцій. Сайт належить Amazon і має десятки мільйонів учасників.
  21. Internations (нові) - це соціальна мережа, яка з'єднує експортерів у 390 містах світу. Він має майже 3 мільйони користувачів.
  22. PlentyofFish (нові) це знайомства соціальна мережа, яка вільна для використання, але також пропонує деякі преміальні послуги. У ньому більше 100 мільйонів зареєстрованих членів.
  23. Minds (новий) - це соціальний мережа, яка дозволяє своїм користувачам створювати канали за різними темами, а також нагороджує користувачів за свою онлайн-активність. Це сприяє свободі та конфіденційності в Інтернеті та має більше 2 мільйонів учасників.
  24. Nexopia - це канадська соціальна мережа, яка дозволяє її членам створювати форуми будь-яка тема та обговорення на цих форумах. На сайті більше 1 мільйона користувачів.
  25. Glocals - це соціальна мережа, створена в Швейцарії для іноземної спільноти. Це дозволяє членам зустрічатися, організовувати дії та ділитися інформацією.
  26. Academia (новий) - це соціальний мережевий веб-сайт для вчених. Платформа може використовуватися для обміну документами, моніторингу їх впливу та подальшого дослідження в конкретній галузі. На сайті більше 55 мільйонів користувачів.
  27. Busuu (новий) це мова - вивчення соціальної мережі. Сайт пов'язує студентів з динаміками рідної мови, щоб полегшити процес навчання.
  28. English, baby! (нові) це соціальна мережа та навчальна програма для вивчення розмовної англійської мови та сленгу. Послуга користується понад 1,6 мільйонами користувачів.
  29. Italki (новий) робить зв'язок між вивчаючими мовами та вчителями мови для вивчення нових мов. На сайті більше 1 мільйона студентів.
  30. Untappd (новий) - це мобільна соціальна мережа що дозволяє членам оцінювати пиво, яке вони споживають, заробляти значки, ділитися фотографіями свого пива, переглядати списки доменів із сусідніх місць та подивитися, які пива їхні друзі п'ють. Сайт має приблизно 3 мільйони учасників.
  31. Doximity (новий) - соціальний мережа для американських клініцистів. Він налічує понад 800 000 членів.
  32. Wayn - це туристична мережа, яка сполучає однодумців та допомагає вони знаходять, куди йти. На сайті більше 20 мільйонів користувачів.
  33. CouchSurfing - це платформа, яка дозволяє членам залишатися гостем у когось, 8217; будинки, приймаючі мандрівники, зустрічаються з іншими членами або приєднуються до події. Сайт має приблизно 15 мільйонів учасників.
  34. TravBuddy спеціалізується на пошуку супутника. На сайті є близько півмільйона учасників.
  35. Tournac (новий) - це соціальний мережа для мандрівників, яка з'єднує людей, які подорожують в одному місці.
  36. Cellufun це ігрове співтовариство з більш ніж 2 мільйонами членів, до яких можна отримати доступ за допомогою будь-якого мобільного пристрою.
  37. MocoSpace - це соціальний ігровий сайт з понад 2 мільйонами користувачів та більше 1 мільярда переглядів сторінок на місяць.
  38. Zynga (нові) пропонує кілька ігор які грають мільйони щоденних користувачів. Популярні титули - "Фармвіл", "Жар щось" та "Покер з Zynga".
  39. Habbo є соціальною ігровою компанією для підлітків. Він має понад 5 мільйонів унікальних щомісячних відвідувачів. У мережі працює дев'ять сайтів для користувачів у різних країнах.
  40. YouTube - це провідна у світі мережа обміну відео, яка дозволяє користувачам завантажувати їх , переглядати та ділитися відео. Щодня подають мільярди відеозаписів.
  41. FunnyOrDie - це комедійна відео мережа, яка дозволяє користувачам завантажувати, і оцінюйте відео. У відеороликах часто присутні знаменитості. У мережі сотні мільйонів глядачів.
  42. Tout - це відео мережа, яка допомагає дітям збільшувати прибуток від онлайн-відео та збільшувати кількість дисків. глибша взаємодія з глядачами. Він має 85 мільйонів унікальних щомісячних глядачів.
  43. Vine популярна як мережа обміну відео на 6 секунд відео. Тепер вона є частиною Twitter.
  44. Class Mates з'єднує людей зі своїми друзями середньої школи в США, а також дозволяє для завантаження щорічників середньої школи. Члени також можуть спланувати свої збори у вищій школі.
  45. MyHeritage - це онлайнова генеалогічна мережа, яка дозволяє користувачам створювати сімейні дерева, завантажувати та переглядати фотографії та шукати мільярди глобальних історичних записів. На сайті є 80 мільйонів користувачів по всьому світу.
  46. 23andMe (новий) - це ДНК аналітична компанія, яка з'єднує своїх клієнтів зі своїми родичами на основі аналізу ДНК. Він також визначає, чи може людина мати якісь проблеми зі здоров'ям на основі аналізу ДНК.
  47. Ancestry (новий) в справі пошуку ваших предків - тобто побудова генеалогічних мереж. На сайті є приблизно 2 мільйони платних учасників.
  48. Viadeo - це соціальна мережа для власників бізнесу, підприємців та менеджери - в основному в Європі. Вона налічує близько 50 мільйонів членів.
  49. Tuenti - це соціальна мережа, призначена для студентів вищих і середніх шкіл. Він має близько 12 мільйонів членів і особливо популярний в іспанських мовах.
  50. Xing це соціальна мережа, орієнтована на кар'єру, яка використовується споживачами та підприємства Xing підтримує закриті групи, щоб забезпечити приватну та захищену мережу в межах підприємства.
 • Якщо ви вважаєте, що у списку відсутні важливі соціальні мережі, зв'яжіться з нами за відсутності мереж, ми додамо їх негайно.