Lista serwisów społecznościowych

Below is a list of 200 most popular social networks worldwide as of March 2018. The list continues to grow and we periodically update it. The list is also available in other languages which are listed at the bottom of this page.

Lista serwisów społecznościowych 2018

  1. Path to sieć udostępniania i przesyłania wiadomości, która ma bogate możliwości kontrolowania prywatności udostępnionych zdjęć. Jest popularny w Indonezji.
  2. Uplike (New) to udostępnianie zdjęć usługa z siedzibą we Francji, która pozwala użytkownikom dzielić się inspiracjami z opinią publiczną. Aplikacja jest obecnie używana przez miliony osób w około 160 krajach.
  3. Last.fm to sieć odkrywania i rekomendowania muzyki, która także dzieli się z innymi znajomi w sieci słuchają. Strona ma dziesiątki milionów użytkowników i ponad 12 milionów utworów muzycznych.
  4. VampireFreaks to społeczność dla subkultur gotycko-przemysłowych, które mają miliony członków. Strona jest również używana do randek.
  5. CafeMom to strona dla przyszłych matek i matek. Ma ponad 8 milionów unikalnych wizyt miesięcznych.
  6. Ravelry to sieć społecznościowa do robienia na drutach, szydełkowania, spinningu i tkactwo. Witryna ma ponad 7 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  7. ASmallWorld to płatna sieć społecznościowa, do której można dołączyć tylko na podstawie zaproszenie członka. Strona koncentruje się na luksusowych podróżach i budowaniu więzi społecznych, jej członkostwo jest ograniczone do 250 000.
  8. ReverbNation to sieć społecznościowa dla muzyków, którzy pomagają im w zarządzaniu karierą znajdź nowe możliwości. Witryna ma około 4 milionów muzyków jako członków.
  9. SoundCloud (Nowość) to internetowa dystrybucja audio platforma, która umożliwia swoim użytkownikom przesyłanie, nagrywanie, promowanie i udostępnianie ich oryginalnie stworzonych dźwięków. Usługa ma ponad 150 milionów unikalnych odbiorców co miesiąc.
  10. Cross to sieć społecznościowa, w której zawartość chrześcijańska dzieli się na 650 000 członkowie.
  11. Flixster to witryna do odkrywania nowych filmów, poznawania filmów i spotykanie się z podobnymi gustami w filmach.
  12. Gaia Online to internetowa sieć społecznościowa z anime i forum. . Ma ponad 25 milionów zarejestrowanych użytkowników.
  13. BlackPlanet to sieć społecznościowa dla Afroamerykanów skupiająca się na randkach, prezentowaniu talent, czatowanie i blogowanie. Witryna ma około 20 milionów członków.
  14. My Muslim Friends Book (Nowa) to sieć społecznościowa do łączenia muzułmanów w 175 krajach. Witryna ma obecnie około 500 000 członków.
  15. Care2 to sieć społecznościowa, która łączy działaczy z całego świata przede wszystkim omawiać kwestie polityczne i środowiskowe. Witryna ma około 40 milionów użytkowników.
  16. CaringBridge to sieć społecznościowa dla osób doświadczających różnych schorzeń, hospitalizacji, leczenie i powrót do zdrowia po poważnym wypadku, chorobie, urazie lub zabiegu.
  17. GoFundMe (Nowość) to zbieranie funduszy sieć, która może służyć do zbierania pieniędzy na każdą dowolną sprawę.
  18. Tinder (Nowa) to lokalizacja oparta na randkach aplikacja mobilna, z której korzysta ponad 50 milionów użytkowników.
  19. Crokes (Nowe) to społeczność lub sieć społecznościowa dla autorów. Jest podobny do Twittera, ale ogranicza posty do 300 znaków.
  20. Goodreads (New) to sieć społecznościowa dla miłośników książek, którzy mogą polecać książki i zobaczyć, co czytają ich znajomi, między innymi. Strona jest własnością firmy Amazon i ma dziesiątki milionów członków.
  21. Internations (Nowe) to społeczność sieć łącząca ekspatów w 390 miastach na całym świecie. Ma prawie 3 miliony użytkowników.
  22. PlentyOfFish (Nowa) to randka sieć społecznościowa, z której można korzystać bezpłatnie, ale oferuje także niektóre usługi premium. Ma ponad 100 milionów zarejestrowanych członków.
  23. Minds (Nowe) to element społecznościowy sieć, która pozwala użytkownikom tworzyć kanały na różne tematy, a także nagradza użytkowników za ich aktywność online. Promuje wolność i prywatność w Internecie i ma ponad 2 miliony członków.
  24. Nexopia to kanadyjska sieć społecznościowa, która pozwala jej członkom tworzyć fora każdy temat i dyskusje na tych forach. Witryna ma ponad milion użytkowników.
  25. Glocals to sieć społecznościowa utworzona w Szwajcarii dla społeczności ekspatriantów. Pozwala członkom spotykać się, organizować zajęcia i dzielić się informacjami.
  26. Academia (Nowe) to reklama społecznościowa strona internetowa dla naukowców. Platforma może być używana do dzielenia się dokumentami, monitorowania ich wpływu i śledzenia badań w określonej dziedzinie. Witryna ma ponad 55 milionów użytkowników.
  27. Busuu (Nowy) to język -umierzenie sieci społecznościowej. Witryna łączy uczniów z użytkownikami języka ojczystego, aby ułatwić proces uczenia się.
  28. English, baby! (Nowy) to sieć społecznościowa i internetowy program nauczania do nauki konwersacyjnego języka angielskiego i slangu. Z usługi korzysta ponad 1,6 miliona członków.
  29. Italki (Nowy) robi związki między uczącymi się językami a nauczycielami języków, aby pomóc w nauce nowych języków. Witryna ma ponad 1 milion studentów.
  30. Untappd (Nowe) to mobilna sieć społecznościowa dzięki temu członkowie mogą oceniać piwo, które spożywają, zdobywać odznaki, udostępniać zdjęcia swoich piw, przeglądać listy pobrań z pobliskich lokali i zobaczyć, jakie piwa piją ich przyjaciele. Witryna ma około 3 milionów członków.
  31. Doximity (Nowe) to element społecznościowy sieć dla amerykańskich klinicystów. Ma ponad 800 000 członków.
  32. Wayn to sieć podróży, która łączy ludzi o podobnych poglądach, a także pomaga odkrywają, gdzie się udać. Witryna ma ponad 20 milionów użytkowników.
  33. CouchSurfing zapewnia platformę umożliwiającą członkom pozostanie jako gość na kimś i # 8217 s domu, podróżujących goszczących, spotkać innych członków lub dołączyć do wydarzenia. Witryna ma około 15 milionów członków.
  34. TravBuddy specjalizuje się w wyszukiwaniu towarzysza podróży. Witryna ma około pół miliona członków.
  35. Tournac (Nowy) jest społeczny sieć dla podróżnych łączących osoby podróżujące w tej samej lokalizacji.
  36. Cellufun jest społeczność graczy z ponad 2 milionami członków, do których można uzyskać dostęp za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego.
  37. MocoSpace to serwis społecznościowy z ponad 2 milionami użytkowników i ponad miliard wyświetleń miesięcznych stron.
  38. Zynga (Nowy) oferuje wiele gier grane przez miliony codziennych użytkowników. Popularne tytuły to Farmville, Draw Something i Zynga Poker.
  39. Habbo to społeczna firma gier dla nastolatków. Ma ponad 5 milionów unikalnych miesięcznych odwiedzających. Sieć obsługuje dziewięć witryn dla użytkowników w różnych krajach.
  40. YouTube to wiodąca na świecie sieć udostępniania filmów, która umożliwia użytkownikom przesyłanie , wyświetlaj i udostępniaj filmy. Codziennie obsługuje miliardy filmów.
  41. FunnyOrDie to komediowa sieć wideo, która umożliwia użytkownikom przesyłanie, udostępnianie, i oceniaj filmy. Filmy często zawierają znane osoby. Sieć ma setki milionów widzów.
  42. Tout to sieć wideo, która pomaga firmom zwiększyć przychody z filmów i zwiększyć przychody z filmów głębsze zaangażowanie z widzami. Ma 85 milionów unikalnych miesięcznych przeglądarek.
  43. Vine zyskał popularność jako sieć udostępniania wideo dla 6-sekundowych filmów. Jest teraz częścią Twittera.
  44. Class Mates łączą ludzi ze swoimi kolegami z liceum w USA, a także pozwalają do przesyłania roczników szkół średnich. Członkowie mogą również planować zjazdy w liceum.
  45. MyHeritage to internetowa sieć genealogiczna, która umożliwia użytkownikom tworzenie drzew genealogicznych, przesyłaj i przeglądaj zdjęcia oraz przeszukuj miliardy globalnych rekordów historycznych. Witryna ma 80 milionów użytkowników na całym świecie.
  46. 23andMe (nowe) to DNA firma analityczna, która łączy swoich klientów z ich krewnymi w oparciu o analizę DNA. Określa również, czy dana osoba może mieć jakiekolwiek problemy zdrowotne w oparciu o analizę DNA.
  47. Ancestry (Nowość) to w poszukiwaniu twoich przodków - czyli budowaniu sieci genealogicznych. Witryna ma około 2 milionów płacących członków.
  48. Viadeo to sieć społecznościowa dla właścicieli firm, przedsiębiorców i menedżerowie - głównie w Europie. Ma około 50 milionów członków.
  49. Tuenti to sieć społecznościowa przeznaczona dla studentów szkół wyższych i szkół wyższych. Ma około 12 milionów członków i jest szczególnie popularna w krajach hiszpańskojęzycznych.
  50. Xing to sieć społecznościowa zorientowana na karierę, z której korzystają konsumenci i biznes. Xing obsługuje zamknięte grupy, aby włączyć prywatną i bezpieczną sieć w przedsiębiorstwie.
 • Jeśli uważasz, że na powyższej liście brakuje ważnych sieci społecznościowych, skontaktuj się z nami w sprawie brakujących sieci, a my dodamy je natychmiast.