Sosyal Ağlar Listesi

Yaygın olarak kullanılan sosyal ağlar, sosyal medya siteleri, sosyal medya uygulamaları ve sosyal medya platformları listesidir.1 Şubat 2023 itibariyle güncellenen liste, mevcutlar içinde en kapsamlı liste olmakla beraber, yine de eksiksiz bir liste olarak değerlendirilmemelidir, çünkü sürekli yeni siteler kurulmaktadır. Eğer ilgileniyorsanız, aynı zamanda bir Sosyal Medya Bağımlılık Testi de sunmaktayız.Sosyal Ağlar - En İyi 250 Sosyal Medya Siteleri Listesi 2023


 1. Yareny (Yeni) Twitter'a benzeyen, ancak çok daha uzun metin uzunluğuna ve daha az kısıtlamaya sahip olan çok yeni bir sosyal ağdır. Mütevazı, temiz ve huzurlu bir ortama sahip. Yareny, kullanıcılarının ağ etkinliklerinden para kazanmalarına da olanak tanır.

 2. Befilo (Yeni) herkesin otomatik olarak herkesle arkadaş olduğu yeni bir sosyal ağdır. Kullanıcıların ağa katılması ve diğer tüm üyelerle otomatik olarak arkadaş olması yeterlidir.

 3. Bumble (Yeni) kadınların bir eşleşme yapıldıktan sonra sohbeti başlatmasını gerektiren yeni bir flört ve sosyal ağ uygulamasıdır. Bumble, kullanıcıların flört ederken, ağ kurarken veya çevrimiçi arkadaşlarla buluşurken güvenle bağlantı kurmasını sağlar.

 4. Demoxia (Yeni) sosyal ağları ve haber medyasını tek bir platformda birleştiren yeni bir sosyal ağdır. Kullanıcılarına gönderdikleri her şey için ödeme yapar. Şu anda 1000 görüntüleme başına 1 dolar ödüyor.

 5. Zoimas (Yeni) kullanıcıları olabildiğince az çevrimiçi tutan, bağımlılık karşıtı bir sosyal ağdır. Kullanıcılar 12 saatte bir giriş yapabilir, en fazla 15 dakika çevrimiçi olabilir, her girişte yalnızca bir kez gönderi paylaşabilir ve en fazla 150 arkadaşı olabilir.

 6. Fetelina (Yeni) basit ve hızlı özelliklere sahip yeni bir sosyal ağdır. Facebook'un eski güzel versiyonuna benziyor. Fetelina, basit ve sorunsuz ağ kurmayı seven kullanıcılar için ilgi çekici olabilir.

 7. Crypto Newspin (Yeni) kripto para birimi, bitcoin ve altcoinler topluluğuna adanmış yeni bir sosyal medya sitesidir. Kripto dünyasının twitter'ı olmayı hedefliyor. Her yeni kullanıcı ücretsiz bir kripto airdrop alır.

 8. Supernova (Yeni), reklam gelirinin bir kısmını kullanıcılar tarafından seçilen hayır kurumlarına bağışlayan yeni bir sosyal ağdır. Ayrıca daha nazik, daha kapsayıcı bir topluluk deneyimi için 7/24 insan denetimi sağlar.

 9. Facebook halen dünyanın en büyük sosyal ağıdır. dünya. Aralık 2017 itibarıyla aylık yaklaşık 2 milyar kullanıcıya sahip olduğu söyleniyor.

 10. Twitter, tweet gönderebilen yaklaşık 320 milyon kullanıcıya sahiptir 280 karakterle sınırlıdır.

 11. Instagram bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağıdır . Facebook'un bir parçasıdır ve Ocak 2018 itibarıyla yaklaşık 800 milyon kullanıcısı vardır.

 12. Pinterest, içeriğin eklendiği bir sosyal ağdır pin şeklindedir ve Ocak 2018 itibariyle yaklaşık 200 milyon kullanıcısı vardır.

 13. LinkedIn bir sosyal ağ platformudur. iş profesyonelleri tarafından kullanılır. Microsoft'un bir ticari markası olan LinkedIn, Ocak 2018 itibarıyla yaklaşık 500 milyon kullanıcıya sahiptir.

 14. Reddit, birden fazla kullanıcıyla içerik paylaşan bir sosyal ağdır. Aylık 500 milyon ziyaret. Yazılı gönderiler veya doğrudan bağlantılar sitede paylaşılabilir ve popülerliği belirlemek için üyeler tarafından oylanabilir.

 15. Parler (Yeni) muhafazakarlarla ilişkili bir Amerikan alt teknoloji sosyal ağ hizmetidir. Gazeteciler, Parler'ı Twitter'a bir alt teknoloji alternatifi olarak tanımladılar ve kullanıcılar arasında ana akım sosyal ağlardan yasaklananlar veya moderasyon politikalarına karşı çıkanlar var.

 16. Truth Social (Yeni) Trump Media & tarafından oluşturulan bir sosyal medya platformudur. Technology Group, Ekim 2021'de eski ABD başkanı Donald Trump tarafından kurulan bir Amerikan medya ve teknoloji şirketi. 1,7 milyon kullanıcıyla Twitter ve Facebook'a sansürsüz bir alternatif sunmaya çalışırken Parler ve Gab'a rakip olarak anıldı. Truth Social yalnızca Amerikalı kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

 17. Cato (Yeni) kullanıcılarının Miyavlamalar yapmasına ve çok da anonim olmayan mesajlar almasına olanak tanıyan yeni bir sosyal ağdır.

 18. Beep (Yeni) Belarus'ta iletişim, izlenim alışverişi, eğlence ve sadece iyi bir ruh hali için oluşturulmuş yeni ve ücretsiz bir sosyal ağdır. Burada ihtiyacınız olmayanı satıp ihtiyacınız olanı alabilir, yeni müşteriler bulabilir ve işletmeniz hakkında konuşabilir veya blog yazarı olabilirsiniz.

 19. Basistar (Yeni) özgür ruhlar, fanlar & amp; için bir sosyal ağdır. Alman dilinde taban demokrasisi ile ilgilenenler.

 20. Vanatu (Yeni) gerçek çevrenizdeki ilginç insanları kolayca ve kendiliğinden bulmanızı ve tanıştığınız kişilerle anında iletişim kurmaya başlamanızı sağlayan, gerçek hayattaki kişiler için Almanya merkezli bir sosyal ağdır.

 21. Family Universe (Yeni) nesiller arasında bağlantı kuracak ve her ailenin geçmişini ve hatıralarını koruyacak bir sosyal ağdır. Her aile üyesi anılarını yükleyebilir - fotoğraflar, videolar ve hatta sesli mesajlar. Ve ağ, onları benzersiz bir etkileşimli aile arşivine dönüştürecek.

 22. Tellonym (Yeni) arkadaşlarınızın ne hakkında konuştuğunu görmek için bir hesap oluşturmanıza ve sorularınızı yanıtlamalarına izin veren yeni bir sosyal ağdır.

 23. Quanswer (Yeni) karşılıklı yardımın asıl amaç olduğu çevrimiçi bir topluluktur. Herkesin her şeyi sorabileceği, herkesin katılmakta özgür olduğu, herkesin cevap verebileceği, başkalarına yardım edebileceği ve fikirlerini en dürüst şekilde ifade edebileceği bir yer. İngilizce, Macarca ve Romence dillerinde mevcuttur.

 24. Human Connection (Yeni ), kullanıcılarının dünya çocukları için sürdürülebilir bir geleceğe giden diğer insanlarla bir köprü kurmasına olanak tanıyan bir sosyal ağdır. İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde mevcuttur.

 25. Jodel (Yeni) size bölgenizde neler olup bittiğini gerçek zamanlı olarak gösteren bir sosyal ağdır. Ayrıca, yerel haber güncellemelerini paylaşmanıza ve konumunuz için neyin önemli olduğuna karar vermek için oylamaya katılmanıza olanak tanır. Birkaç ana dilde mevcuttur.

 26. Life Personal Network (Yeni) kendisini, kullanıcılarının diğer kullanıcılarla bilgi, fotoğraf, video vb. ifade etmesine, iletmesine ve paylaşmasına olanak tanıyan bir Kişisel Ağ olarak tanımlamaktadır.

 27. Kultur Sharing ( New), paylaşılan kültürel deneyimler için ücretsiz ve bağımsız bir sosyal platformdur. Tiyatro, konser, opera, bale veya müzeye eşlik edecek birini bulmak. Her şehirdeki herkes için. Almancadır.

 28. ClubHouse (Yeni), kullanıcılarının gerçek zamanlı olarak arkadaşlarıyla takılmasına, yeni arkadaşlarla tanışmasına ve her şey hakkında konuşmasına olanak tanıyan yeni bir sosyal ağdır. Sese dayalı yeni bir sosyal ağ türüdür.

 29. Vero (Yeni) Bağımlılık için değil bağlantı için optimize edilmiş, reklamsız ve algoritmasız yeni bir sosyal ağdır ve kontrolü tamamen kullanıcılarına verir.

 30. RCPE (Yeni), insanları yemek yoluyla birbirine bağlayan yeni bir sosyal ağdır. Kullanıcılarının en iyi şefleri & dünyanın dört bir yanından tarifler.

 31. Helo (Yeni), kullanıcılarının neyle alakalı içeriğe göz atmalarını sağlayan yeni bir sosyal medya uygulamasıdır’ etrafınızda oluyor. Hindistan'da çok popüler.

 32. Lomotif (Yeni) Lomotif, yaratıcılığa ve işbirliğine ilham veren düzenleme ve iyileştirme araçlarıyla kolay ve sezgisel içerik oluşturma olanağı sunan yeni bir kısa video paylaşım sosyal ağ platformudur.

 33. Roposo (Yeni), TikTok'a benzeyen ve bölgesel içeriğe odaklanan yeni bir sosyal medya platformudur. Roposo, Hindistan'da popülerdir ve birinci sınıf bir canlı eğlence-ticaret platformu olarak, kullanıcılarının canlı alışveriş yayınlamalarına, ağlarını büyütmelerine, pop mağazalarını açmalarına ve yeteneklerinden para kazanmalarına olanak tanır.

 34. Pearpop (Yeni) Los Angeles, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir sosyal medya işbirliği platformudur. Kullanıcılarına, markaların talep üzerine içerik oluşturucu kampanyalarını anında etkinleştirmesine olanak tanıyan meydan okuma adı verilen bir işlev sunar. Yaklaşık 200.000 kullanıcısı var.

 35. Yubo (Yeni), Fransa merkezli yeni bir sosyal ağdır. Kullanıcıların eğlenceye katılmasını, sohbet etmesini, oyun oynamasını ve canlı yayın yapmasını sağlayan canlı bir sosyal keşif uygulamasıdır. Yaklaşık 60 milyon kullanıcısı var.

 36. HalloApp (Yeni), mahremiyeti temel bir insan hakkı olarak kabul eden yeni bir sosyal ağdır. Whatsapp'ın ilk geliştiricileri tarafından yaratılmıştır. Kullanıcıların zaten telefon kişi listelerinde bulunan kişilerle iletişim kurmasına olanak tanır ve hiçbir kişisel bilgi toplamaz.

 37. Band (Yeni) esas olarak gruplar arasındaki iletişime odaklanan bir mobil sosyal topluluk uygulamasıdır. Üyelerin önemli hiçbir şeyi kaçırmaması için tüm bilgilerin dışarı çıktığı ve aynı şekilde geri geldiği özel bir alan sağlar. Yaklaşık 50 milyon kullanıcısı var.

 38. Sunroom (Yeni) kadınları servetlerini ve geleceklerini güvence altına alma konusunda desteklemeye adanmış yeni bir sosyal platformdur. Kadınların ve ikili olmayan kişilerin para kazandığı bir içerik oluşturucu uygulamasıdır. Platformun sahibi ve işleticisi, agresif bir şekilde vücut pozitif, seks işçisi dostu bir kültürü paylaşan kadınlardır.

 39. OnlyFans (Yeni): yaratıcı ve hayran bağlantılarını teşvik eden yeni bir sosyal medya platformu. 150 milyon kullanıcısının çoğu, her türden sanatçı ve içerik oluşturucudur ve platform, hayran kitleleriyle içeriklerinden para kazanmalarına olanak tanır.

 40. Valence (Yeni) Siyah profesyonellerin başarısına adanmış yeni bir sosyal ağdır. Küresel Siyah profesyonel topluluğunu birbirine bağlar, sergiler ve güçlendirir. Valence, ağ oluşturma fırsatları, bir iş kurulu ve işe alma fırsatları sunar. Amazon, PayPal ve Reddit dahil olmak üzere birçok yüksek profilli şirketin işe alım için Valence'i kullandığı biliniyor.

 41. Elpha (Yeni) kadınların birlikte işte başarıya ulaştığı yeni bir sosyal medya platformudur. Üyeler, uzmanlarla günlük sohbetlere, içeriden öğrenilen fırsatlara, tavsiyeye, desteğe ve diğer pek çok yararlı bilgiye erişebilir. Yaklaşık 100.000 kullanıcısı var.

 42. BeReal (Yeni) Instagram benzeri yeni bir sosyal medya uygulamasıdır. Ancak Instagram'dan farklı olarak, kullanıcılarının günlük yaşamlarında arkadaşlarınızın gerçekte kim olduğunu benzersiz bir şekilde keşfetmelerini sağlar. Bir platform kültürü olarak, düzenlenmemiş ve eşyasız gerçek fotoğraf ve videoları destekler.

 43. Polywork (Yeni), kullanıcılarının hem kişisel hem de profesyonel olarak neler yaptıklarını paylaşmalarına ve başkalarına işbirliği istekleri göndermelerine olanak tanıyan profesyonel bir sosyal ağdır. LinkedIn'e çok benzer, ancak daha havalı özelliklere ve daha az kısıtlayıcı politikalara sahiptir.

 44. Applaudable (Yeni), Instagram'a çok benzeyen yeni bir sosyal ağ platformudur. Kullanıcılarının günlük deneyimlerini başkalarının tekrarlayabileceği şekilde yakalamasına ve paylaşmasına olanak tanır. "Alkışlama" özelliği, kullanıcılarının sevdiği veya takdir ettiği belirli, gerçek deneyimlere odaklanarak kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmaya çalışır.

 45. Poparazzi (Yeni), özçekimleri yasaklayan özelliği nedeniyle Instagram karşıtı olduğu düşünülen yeni bir sosyal ağdır. Esasen, yalnızca diğer kişilerin resimlerini yüklemenize izin veren bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Çoğunluğu Generatinin-Z olmak üzere yaklaşık 5 milyon kullanıcısı vardır .

 46. Whisper (Yeni) yeni ve anonim bir sosyal ağ uygulaması olup, kullanıcılarının gerçek veya kurgu olsun, bir resmin üzerine metin koyarak itiraflarını göndermesine olanak tanır. Platform tamamen anonim olarak çalıştığından, kullanıcılara kayıt sırasında rastgele bir takma ad verilir ve platformda herhangi bir kullanıcının takipçisi, arkadaşı veya profili yoktur. Gençler arasında popülerdir.

 47. Octi (Yeni) insanları gerçek hayatta birbirine bağlamak için artırılmış gerçekliği kullanan yeni bir sosyal ağdır. Üyeler, nesneler ve sahneler içeren videolar yapabilir ve daha fazla insan etkileşimde bulundukça dijital Octi paraları kazanabilir ve Octi paraları ile favori markalardan özel ürünler satın alabilirler.

 48. CloutHub (Yeni), kullanıcıların kendileri için en önemli konularda sosyalleşebileceği, bağlantı kurabileceği ve işbirliği yapabileceği yeni bir sosyal ağdır. Sivil, sosyal ve politik güçlendirme ve katılım için reklamsız bir sosyal ağdır.

 49. Gab (Yeni) kullanıcılarının gabs adı verilen 300 karaktere kadar mesajları okumasına ve yazmasına izin veren reklamsız bir sosyal ağdır. Yaklaşık 200.000 kullanıcısı var.

 50. Mastodon, Instagram ve Twitter arasında bir şey olan yeni bir Sosyal ağdır . Hızla popüler hale geliyor ve diğer ikisinde bulunmayan yeni özellikler ekliyor.

 51. Ello, sanatçıları ve yaratıcılar.

 52. Hello, kullanıcıların katılabileceği ve aynı ilgi alanlarına sahip topluluklar oluşturun.

 53. Opportunity , eşleştirme algoritmasına sahip bir iş sosyal ağıdır. iş ve ilişki fırsatları için profesyonelleri birbirine bağlayın. Dünya çapında birkaç milyon kullanıcısı var.

 54. MeWe kendisini Generation-Next sosyal ağı olarak tanımlıyor. Kullanıcılarına ağdaki varlıkları ve güvenlikleri konusunda oldukça fazla özerklik sunar.

 55. Raftr üniversite öğrencileri için bir etkinlik ve iletişim platformudur her okul için özel bir sosyal ağ ile.

 56. OneWay , siyasi konulara çok odaklanan alternatif bir sosyal ağdır. özgürlük, ifade özgürlüğü hakkı ve vicdan özgürlüğü.

 57. EyeEm görsel içerik tabanlı bir sosyal ağdır. Instagram'a alternatif olarak kabul edilir. Ancak 22 milyon kullanıcı tarafından sağlanan daha özgün bir içeriğe sahiptir.

 58. Care2, aktivistleri birbirine bağlayan bir sosyal ağdır. öncelikle siyasi ve çevresel konuları tartışmak için dünya çapında. Sitenin yaklaşık 40 milyon kullanıcısı var.

 59. GirlsAskGuys (Yeni), karşı cinslerin birbirlerine soru sorup cevapladıkları, karşı cins temelli bir sosyal ağ platformudur.

 60. Canoodle insanları bir araya getiren bir flört sosyal ağıdır aynı ilgi alanlarına sahip.

 61. Bucketlist, kullanıcıların hedefler belirleyebildiği ve benzer hedeflere sahip diğer kullanıcılarla etkileşime geçin.

 62. Brainly öğrenciler tarafından öğrenciler için hazırlanmış büyük bir eğitim sosyal ağıdır. 350 milyon kullanıcısı var ve özellikle Brezilya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler.

 63. hi5 en eski Sosyal ağlardan biridir. Asya, Doğu Avrupa ve Afrika ülkelerinde popüler. Yaklaşık 80 milyon üyesi var.

 64. Tiktok kısa biçimli bir mobil video paylaşım sosyal ağıdır . Günlük yaklaşık 150 milyon aktif kullanıcısı var ve Çin ile Asya ülkelerinde çok popüler.

 65. NapSack aile ve arkadaşlara dayalıdır Sosyal ağ. Sloganı, sosyal ağları kolay ve basit hale getirmektir.

 66. DeviantArt, üzerinde sanat paylaşım ağıdır. 38 milyon kayıtlı üye.

 67. Flickr, bir fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağıdır on milyonlarca üyeyi ve 10 milyardan fazla fotoğrafı destekleyen.

 68. BlackPlanet, Afrika kökenli Amerikalılar için bir sosyal ağdır. flört etmeye, yeteneği sergilemeye, sohbet etmeye ve blog yazmaya odaklanır. Sitenin yaklaşık 20 milyon üyesi var.

 69. Steemit , Quora ve Reddit'in bir kombinasyonu olarak görülebilir. Kullanıcılar gönderilerini Steemit'te yayınlayabilir ve olumlu oylara göre Steem kripto paraları alabilirler. Yaklaşık 10 milyon kullanıcısı var.

 70. Amino , hakkında büyük çevrimiçi toplulukların bulunduğu mobil bir sosyal ağdır. hemen hemen her konu.

 71. InLinx sosyal ağlardaki yeni trendlerden biri olarak kabul ediliyor . Gibi birçok farklı özelliği bir araya getirir; aileler, arkadaşlar ve iş arkadaşları arasındaki etkileşim, flört etme, yeni arkadaşlar edinme ve dijital pazarlama.

 72. Spinchat, buluşabileceğiniz bir sosyal ağdır yeni insanlarla tanışın ve onlarla oyun oynayın.

 73. Diaspora, birçok farklı yol sunan merkezi olmayan bir Sosyal ağdır. gönderilerinizi paylaşın ve diğer kullanıcılarla sosyalleşin.

 74. Yooco bir sosyal ağ platformudur. kullanıcıların kendi sosyal ağlarını oluşturmalarını sağlar.

 75. Meetup, bir grubu kolaylaştıran bir sosyal ağdır belirli bir konu veya tema etrafında yüz yüze buluşacak insanların sayısı. Yaklaşık 32 milyon kullanıcısı var.

 76. Badoo dünyanın en yaygın kullanılanlarından biridir flört ağları. 360 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı vardır.

 77. Tagged, yeni arkadaşlar edinmek için kullanılan bir sosyal ağdır . Sitenin dünya çapında yaklaşık 20 milyon tekil ziyaretçisi var.

 78. VK Facebook gibidir ancak Rusya ve komşu ülkelerde daha popülerdir 400 milyondan fazla kullanıcısı olan ülkeler.

 79. Tumblr, 350 milyondan fazla kullanıcıya sahip bir blog ağıdır. bloglar ve 500 milyondan fazla kullanıcı. Sosyal ağ hem web'i hem de mobili destekler.

 80. Hub Culture, üyelerine izin veren bir Sosyal ağdır fiziksel ve dijital dünyada bağlantılar oluşturmak için.

 81. Cookpad bir yemek tarifi sosyal ağıdır ve insanların yemek tarifi fikirlerini ve yemek pişirme ipuçlarını paylaşması için bir topluluk platformu. 70 ülkeden aylık yaklaşık 100 milyon kullanıcısı var.

 82. Streetbank paylaşımcı ve komşu bir sosyal ağdır. Kullanıcılar temel olarak üç şey yapar: Bir şeyler verin, bir şeyler paylaşın ve becerileri paylaşın. Dünyanın dört bir yanından yaklaşık 20 bin kullanıcısı var.

 83. Happn insanları bir araya getiren bir sosyal ağdır Aynı yerde aynı zamanda olanlar. Yaklaşık 70 milyon kullanıcısı var.

 84. Snapchat ağırlıklı olarak görsel-işitsel bir içerik ağıdır Ocak 2018 itibarıyla yaklaşık 200 milyon kullanıcıyla.

 85. MeetMe, kullanıcıların yeni insanlar keşfetmesine yardımcı olmaya odaklanır. ile mobil cihazlarda sohbet edin. Günlük 2,5 milyondan fazla aktif kullanıcısı var.

 86. Peanut annelere yardımcı olan bir sosyal ağdır diğer annelerle bağlantı kurun. Kullanıcılar duygusal destek, hikayeler, tavsiyeler ve diğer benzer ilgi alanlarını paylaşırlar.

 87. Peloton fitness ve bisiklet tabanlı bir Sosyal ağdır. Üyeler, dışarıda veya evde bisiklet sürerken eğitmenlerden canlı tavsiye alır. Batı ülkelerinde popülerdir.

 88. WeChat, mobil mesajlaşma amaçlı bir sosyal ağdır çoğunluğu Çin'den olan yaklaşık 1 milyar aylık aktif kullanıcıya sahip ağ. Ancak WeChat, İngilizce, uluslararası bir sürüm de sunar. Uygulamada ev satın alan kullanıcılarla sohbet etmekten alışverişe kadar zengin işlevselliğe sahiptir.

 89. FicWad, kullanıcıların hikayeler oluşturup arama sonuçlarında gösterilen hikayeleri.

 90. Digg haber tabanlı bir sosyal ağdır. Diğer büyük medya kaynaklarından haberler, makaleler ve videolar derler. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların görmesi için bir hikaye veya haber bulabilir.

 91. Anchor , üyelerinin kolayca podcast'ler oluşturun ve bunları yalnızca tek bir tıklamayla geniş çapta dağıtın.

 92. Discord , ücretsiz ve güvenli ses ve oyuncular için çevrimiçi metin sohbeti fırsatı. Skype ve TeamSpeak'e alternatif olarak kabul edilir.

 93. Blab , aşağıdakileri sunan bir sosyal ağdır: anonim olarak paylaşma özgürlüğü. Kullanıcılar sırlarını, itiraflarını, korkularını ve komik hikayelerini anonim olarak paylaşabilirler.

 94. Bebee kendisini kişisel bir marka bilinci oluşturma sosyal ağı olarak tanımlıyor . Kullanıcılar, kişisel ve profesyonel yaşamlarını tek bir profilde birleştirir ve kendilerini işverenlere, müşterilere ve satıcılara pazarlar.

 95. Signal , kullanıcıların yüksek puanlar göndermesine olanak tanıyan bir sosyal medya uygulamasıdır. - SMS veya MMS ücreti olmadan dünyanın her yerinde kaliteli grup, metin, ses, video, belge ve resimli mesajlar.

 96. Douban çok büyük bir Çin sosyal ağıdır. kitap ve film severleri müzikseverlerle buluşturuyor.

 97. Skyrock, öncelikle bir Fransız sosyal ağıdır ve şunları sunar: üyelerine blog oluşturma yetenekleri. Birkaç milyon üyesi var.

 98. Galleria Irc-, Finlandiya'da bulunan bir sosyal ağdır. Yaklaşık 500 bin üyesi vardır ve ağırlıklı olarak Fince konuşan kişilere açıktır.

 99. Wer-Kennt-Wen Almanca dilinde bir topluluk sosyal ağı.

 100. Mamba en popüler olan bir flört sosyal ağıdır Rusya'da ve dünyanın diğer birçok ülkesinde.

 101. Copains d’Avant bir numaralı sosyal ağdır Fransa'da kullanılan ağ.

 102. Ameba, dünyanın en büyük sosyal ağlarından biridir. Japonca.

 103. Miarroba İspanya merkezli bir sosyal ağdır. kullanıcıların farklı türlerde içerik paylaşmalarını sağlar.

 104. Fc2 Japonya'daki en büyük üçüncü sosyal ağdır . Ayrıca başka birçok dilde de mevcuttur.

 105. Weibo, Çin'de bulunan ve yaklaşık 300 sosyal ağdan oluşan büyük bir Sosyal ağdır. milyon üye.

 106. Spaces, özellikle Rusça konuşulan ülkelerde popüler olan bir Sosyal ağdır .

 107. Taringa! çok popüler bir Sosyal ağdır Arjantin'de ve İspanyolca konuşulan diğer ülkelerde.

 108. Trombi, üyelerin bulduğu bir Fransız sosyal ağıdır. ve eski arkadaşlarınızı bağlayın. 9 milyondan fazla kullanıcısı var.

 109. Zoo.gr, Yunanca için bir sosyal ağdır tanışıp bağlantı kurabileceğiniz kişiler.

 110. Hatena, bilinen bir Japon sosyal ağıdır. yer imi özelliği. Kullanıcılar, paylaştıkları url'ler aracılığıyla etkileşim kurar.

 111. LiveInternet Rusya'daki en büyük sosyal ağlardan biridir . Üyelerinin yaklaşık 25 milyon olduğu tahmin ediliyor.

 112. Rediff, Hindistan merkezli bir sosyal ağ ve portaldır pinterest'e benzer.

 113. Qzone, Çin'deki en büyük Sosyal Ağlardan biridir . 480 milyon üyesi var ve sadece Çince. Ayrıca dünyanın en büyük 9. web sitesi.

 114. Plurk özellikle Tayvan'da popüler olan bir Sosyal ağdır. kullanıcılarının kısa parçalar halinde içerik oluşturmasına ve paylaşmasına izin verir.

 115. Mixi, Japonya'da popüler bir Sosyal ağdır. Yaklaşık 25 milyon üyesi var.

 116. Live Journal çok popüler bir Sosyal ağdır Rusça konuşulan ülkelerde.

 117. Nasza Klasa, Polonya'da çok popüler bir Sosyal ağdır.

 118. Cyworld bir Güney Kore Sosyal Ağ sitesidir. 20 milyon civarında üyesi var ve sadece Kore dilinde.

 119. Nextdoor yaklaşan gelişmeleri paylaşarak komşuları birbirine bağlayan bir sosyal ağdır olaylar ve diğer mahalle faaliyetleri. ABD'de 150.000'den fazla mahalle Nextdoor kullanıyor.

 120. Gaia anime temalı bir sosyal ağdır ve forum tabanlı web sitesi. 25 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı vardır.

 121. Odnoklassniki, Rusça konuşulan ülkelerde çok popüler bir Sosyal ağdır ve eski Sovyetler Birliği ülkeleri.

 122. Partyflock, ilgilenen üyeleri bir araya getiren bir Hollanda Sosyal ağıdır. house müzik ve genel elektronik müzik.

 123. Wanelo bir çevrimiçi alışveriş sosyal ağıdır. Kullanıcılar, ağın rehberliğinde her türlü ürünü yayınlar ve satar.

 124. Internations (Yeni), dünya çapında 390 şehirdeki gurbetçileri birbirine bağlayan bir sosyal ağdır. Neredeyse 3 milyon kullanıcısı var.

 125. AngelList (Yeni) ağırlıklı olarak yeni yatırımcılar ve girişim girişimcileri tarafından kullanılan bir sosyal ağ platformudur.

 126. Xing, kariyer odaklı bir sosyal ağdır. tüketiciler ve işletmeler tarafından kullanılır. Xing, bir kuruluş içinde özel ve güvenli bir ağ oluşturmak için kapalı grupları destekler.

 127. ASmallWorld yalnızca ücretli bir sosyal ağdır. bir üyenin daveti üzerine katılabilir. Site, lüks seyahatlere ve sosyal bağlantılar kurmaya odaklanıyor. Üyelik sınırı 250.000.

 128. ReverbNation, müzisyenlerin yardım etmesi için bir sosyal ağdır kariyerlerini yönetirler ve yeni fırsatlar bulurlar. Sitenin yaklaşık 4 milyon müzisyeni üyedir.

 129. SoundCloud (Yeni) kullanıcılarının orijinal olarak oluşturdukları sesleri yüklemelerine, kaydetmelerine, tanıtmalarına ve paylaşmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir ses dağıtım platformudur. Hizmetin her ay 150 milyondan fazla benzersiz dinleyicisi var.

 130. Medium muhtemelen okuma için dünyanın en büyük sosyal ağıdır ve yazı. Yaklaşık 60 milyon kullanıcısı var.

 131. eToro, Sosyal tüccarları bir araya getiren dünya çapında bir Sosyal yatırım ağıdır birlikte.

 132. HR, dünya çapındaki İnsan Kaynakları profesyonellerine yönelik bir Sosyal ağdır .

 133. Influenster, incelemeler ve örnekler için bir Sosyal ağdır yeni ürünler çevrimiçi. Yaklaşık 1 milyon üyesi var.

 134. Evernote profesyonel profesyonelleri birbirine bağlayan uluslararası bir sosyal ağdır. Yaklaşık 15 milyon kullanıcısı var.

 135. 23snaps , ailelerin tüm ailenin çevrimiçi fotoğrafları özel albümlerde.

 136. Flixster yeni filmler keşfetmek için bir sitedir, filmler hakkında bilgi edinmek ve benzer film zevklerine sahip başkalarıyla tanışmak.

 137. Minds (Yeni), kullanıcılarının çeşitli konularda kanallar oluşturmasına olanak tanıyan ve aynı zamanda kullanıcıları çevrimiçi etkinlikleri için ödüllendiren bir sosyal ağdır. İnternette özgürlüğü ve mahremiyeti teşvik eder ve 2 milyondan fazla üyesi vardır.

 138. Photobucket bir fotoğraf ve video barındırma sitesidir. on milyar fotoğraf ve 100 milyondan fazla üye.

 139. CaringBridge, çeşitli sorunlarla karşılaşan kişiler için bir sosyal ağdır tıbbi durumlar, hastaneye yatış, tıbbi tedavi ve önemli bir kaza, hastalık, yaralanma veya prosedürden kurtulma.

 140. About.me, esas olarak serbest çalışanlara ve girişimcilere hizmet vermektedir. müşterilerinin sayısını artırmak. Yaklaşık 5 milyon üyesi var.

 141. CafeMom anneler ve anneler için bir sitedir- olmak. Aylık 8 milyondan fazla benzersiz ziyareti var.

 142. Ravelry, şu kişiler için bir sosyal ağdır: örgü, tığ işi, eğirme ve dokuma. Sitenin 7 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı var.

 143. Slashdot, kullanıcıların haberlerini ekleyebilecekleri bir sosyal ağdır ve diğer kullanıcılar tarafından yorumlanacak makaleler.

 144. Playlist , müzikal bir sosyal ağdır. Kullanıcılarının sınırsız müzik listesi oluşturmasına ve arkadaşlarıyla paylaşmasına olanak tanır. Yaklaşık 500 bin kullanıcısı var.

 145. Airtime yeni bir video paylaşım sosyal ağıdır. Üyelerin grup sohbeti ve video izleme için bir araya gelmesine olanak tanır.

 146. Cellufun, herhangi bir mobil cihaz kullanılarak erişilebilen, 2 milyondan fazla üyesi olan bir oyun topluluğudur.

 147. MocoSpace sosyal oyundur 2 milyondan fazla kullanıcıya ve aylık 1 milyardan fazla sayfa görüntülemeye sahip site.

 148. Zynga (Yeni), günlük milyonlarca kullanıcı tarafından oynanan birden fazla oyun sunar. Popüler oyunlar Farmville, Draw Something ve Zynga Poker'dir.

 149. Habbo, gençler için bir sosyal oyun şirketidir. Aylık 5 milyondan fazla tekil ziyaretçisi vardır. Ağ, farklı ülkelerdeki kullanıcılar için dokuz site işletiyor.

 150. Crunchyroll anime sevenler için bir Sosyal ağdır , çizgi filmler ve benzerleri.

 151. Rooster Teeth çevrimiçi oyunlara ve web dizilerine adanmış bir Sosyal ağdır , müzik ve anime.

 152. Twitch çevrimiçi oyunlara adanmış bir sosyal ağdır .

 153. Hyves yaklaşık olarak Hollanda'daki en popüler sosyal ağdır. 10 milyon kullanıcı.

 154. Fishbrain özellikle balık tutmayı sevenler için bir sosyal ağdır. Yaklaşık 2 milyon üyesi var.

 155. OpenDiary en eski sosyal ağlardan biridir (kuruluş) 1998 yılında). Üyelerin çevrimiçi günlüklere sahip olmalarını sağlar. Yaklaşık 5 milyon üyesi var.

 156. Athlinks ilgili kişileri bir araya getiren bir sosyal ağdır. koşma ve yüzme gibi açık hava etkinliklerinde.

 157. RallyPoint RallyPoint'in 1 milyondan fazla mevcut ve eski üyesi ABD ordusu, askeri yaşamı tartışmak, bilgi paylaşmak ve hikaye alışverişinde bulunmak için bir araya geliyor.

 158. BeMyEyes , görme engelli kişilerin her gün çözmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. problemler. Uygulama, durumu göstermek ve yardım almak için görüntülü sohbet yoluyla görme engelli ve tam görüşlü kullanıcılar arasında bağlantı kuruyor. Bir anlamda gören kişi, gözlerini körlere ödünç verir.

 159. Kik çevrimiçi için yeni bir mobil sosyal medya uygulamasıdır. sohbet ve anlık mesajlaşma.

 160. GetJealus, üyelerin seyahatle ilgili içerik paylaştığı bir sosyal ağdır .

 161. TravellersPoint, kullanıcıların bir çevrimiçi seyahat topluluğu ağıdır. seyahat deneyimlerini paylaşın.

 162. Gapyear, dünya çapındaki gezginleri bir araya getiren bir Sosyal ağdır.

 163. CouchSurfing, üyelerin aynı ortamda kalmaları için bir platform sağlar birinin evinde misafir olun, gezginleri ağırlayın, diğer üyelerle tanışın veya bir etkinliğe katılın. Sitenin yaklaşık 15 milyon üyesi bulunmaktadır.

 164. YY, Çin'in bir başka büyük sosyal ağıdır 122 milyon kullanıcı ile Kullanıcılarının, yüz binlerce üye tarafından izlenebilen bir grupta video yayınlamasına olanak tanır.

 165. Glocals, İsviçre'de oluşturulmuş bir sosyal ağdır. gurbetçi topluluk. Üyelerin bir araya gelmesine, etkinlikler düzenlemesine ve bilgi paylaşmasına olanak tanır.

 166. Nexopia, Kanadalı bir sosyal ağdır. üyelerin herhangi bir konuda forumlar oluşturması ve bu forumlarda tartışmalar yapması. Sitenin 1 milyondan fazla kullanıcısı var.

 167. Classmates, insanları lise arkadaşlarıyla ABD ve ayrıca lise yıllıklarının yüklenmesine izin verir. Üyeler ayrıca lise toplantılarını planlayabilir.

 168. Tingles , ASMR'ye ( Yumuşak sesli videoların olumlu, öforik duyguları tetiklemesine izin veren Özerk Duyusal Meridian Tepkisi). Birkaç milyon kullanıcısı var.

 169. Quora, soru-cevap tabanlı bir sosyal ağdır kullanıcıların soru sorduğu-cevapladığı platform. Ocak 2018 itibariyle yaklaşık 200 milyon kullanıcısı var.

 170. Ask , Quora'ya benzer başka bir büyük soru ve yanıt sosyal ağıdır . Yaklaşık 160 milyon kullanıcısı var.

 171. ProductHunt (Yeni), yeni ürünlerle ilgili içeriğe öncelik veren bir sosyal ağ sitesidir.

 172. Untappd (Yeni) üyelerinin tükettikleri birayı derecelendirmelerine, rozetler kazanmalarına, biralarının resimlerini paylaşmalarına, yakındaki mekanların musluk listelerini incelemelerine ve arkadaşlarının hangi biraları içtiğini görmelerine olanak sağlayan bir mobil sosyal ağdır. Sitenin yaklaşık 3 milyon üyesi var.

 173. Doximity (Yeni), ABD'li klinisyenler için bir sosyal ağdır. 800.000'den fazla üyesi vardır.

 174. WriteAPrisoner ABD-Florida merkezli bir sosyal ağdır kullanıcıları ve suçlardan etkilenen çocukları bir araya getiriyor.

 175. Altervista, kullanıcıların web siteleri oluşturabileceği bir İtalyan sosyal ağıdır ücretsiz.Yaklaşık 2,5 milyon kullanıcısı var.

 176. MixCloud kullanıcıların dinleyebileceği bir sosyal ağdır listelerini oluşturun ve diğer kullanıcılarla paylaşın.

 177. Koofers , yaklaşık 2 milyon kullanıcıyla başka bir eğitici sosyal ağdır. üyeler. Üniversite öğrencileri arasında popülerdir.

 178. PatientLikeMe, hastalarla hastaları birbirine bağlayan bir Sosyal ağdır bilgi alışverişinde bulunmak için benzer hastalıklar.

 179. DailyStrength, tıbbi ve destek topluluğu tabanlı bir Sosyal Medya aracıdır yaklaşık 43 milyon üyesi olan ağ.

 180. MyHeritage, kullanıcıların çevrimiçi bir şecere ağıdır. aile ağaçları oluşturmak, fotoğraf yüklemek ve göz atmak ve milyarlarca küresel tarihsel kaydı aramak için. Sitenin dünya çapında 80 milyon kullanıcısı var.

 181. 23andMe (Yeni), müşterilerini DNA analizine dayalı olarak akrabalarıyla buluşturan bir DNA analiz şirketidir. Ayrıca DNA analizine göre kişinin sağlıkla ilgili herhangi bir sorunu olup olmadığını da belirler.

 182. Ancestry (Yeni), atalarınızı bulma işinde — yani şecere ağları oluşturmak. Sitenin yaklaşık 2 milyon ödeme yapan üyesi var.

 183. Geni, kullanıcılarının soy ağacını oluştur ve diğer akrabalarını katılmaya davet et. Yaklaşık 180 milyon kullanıcısı var.

 184. Bandcamp müzisyenleri ve sanatçıları birbirine bağlayan bir sosyal ağdır.

 185. VampireFreaks, gotik-endüstriyel alt kültürlere yönelik bir topluluktur. milyonlarca üye. Site flört için de kullanılıyor.

 186. Tinder (Yeni), 50 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılan, konum tabanlı bir flört mobil uygulamasıdır.

 187. Crokes (Yeni) yazarlar için bir topluluk veya sosyal ağdır. Twitter'a benzer, ancak gönderileri 300 karakterle sınırlar.

 188. GoodReads (Yeni) diğer özelliklerin yanı sıra kitap önerebilen ve arkadaşlarının ne okuduğunu görebilen kitap severler için bir sosyal ağdır. Sitenin sahibi Amazon'dur ve on milyonlarca üyesi vardır.

 189. Academia (Yeni) akademisyenler için bir sosyal ağ sitesidir. Platform, makaleleri paylaşmak, etkilerini izlemek ve belirli bir alandaki araştırmaları takip etmek için kullanılabilir. Sitenin 55 milyondan fazla kullanıcısı var.

 190. Library Thing, kitaplara ve kitap okuyucu topluluğu.

 191. Listography, listeler ve otobiyografi içeren bir Sosyal ağdır.

 192. Bibsonomy, üyelerin bilimsel etkinlikler düzenleyebildiği bir Sosyal ağdır çalışın, araştırın, yayın toplayın ve benzer fikirdeki meslektaşlarınız ve araştırmacılarla iletişim kurun.

 193. ResearchGate , araştırmacıların ve bilim insanlarının tanışın, tartışın ve bilgi alışverişinde bulunun.

 194. Wattpad edebiyat tabanlı en büyük sosyal medya platformlarından biridir. okuyucuların ve yazarların bağlandığı ağlar. Yaklaşık 65 milyon kullanıcısı var.

 195. Anobii, okuyucuların bağlantı kurabileceği bir sosyal ağdır ve kitaplar hakkında fikir alışverişinde bulunun.

 196. Scribd, üyelerin okuyabildiği büyük bir sosyal okuma ağıdır kitaplar, sesli kitaplar ve dergiler.

 197. Grindr eşcinsel, biseksüeller için mobil bir sosyal ağdır , trans ve queer insanlarla tanışıp bağlantı kurun.

 198. Gays, LGBT topluluğu için bir Sosyal ağdır. 100.000'den fazla üyesi vardır.

 199. Letterboxd, kullanıcıların beğendiği, incelediği ve filmlerle ilgili içerik paylaşın.

 200. Stage32, insanlar için bir Sosyal ağ ve eğitim sitesidir TV, sinema ve film endüstrisinde.

 201. Film Affinity Filmleri ve dizileri birbirine benzeyen insanları bir araya getiren sosyal ağ.

 202. Filmow, kullanıcılarının izledikleri filmleri listeleyin, derecelendirin ve tavsiye edin.

 203. Telfie eğlence amaçlı bir Sosyal ağdır.

 204. Mubi, sinema topluluğu için aboneliğe dayalı bir Sosyal ağdır.

 205. Lingualoe bir dil öğrenme-öğretme sosyal ağıdır. Yaklaşık 4 milyon üyesi var.

 206. Amikumu başka bir dil öğrenme sosyal ağıdır. Kullanıcının yakındaki aynı dili konuşanları veya öğrenenleri bulmasına yardımcı olur.

 207. Hellolingo kendini öğretme ve öğrenmeye adamış bir Sosyal ağdır yabancı diller.

 208. Italki (Yeni), yeni dilleri öğrenmeye yardımcı olmak için dil öğrenenler ve dil öğretmenleri arasında bağlantılar kurar. Sitenin 1 milyondan fazla öğrencisi var.

 209. English, baby! (Yeni ), konuşma İngilizcesi ve argo öğrenmek için bir sosyal ağ ve çevrimiçi müfredattır. Hizmet, 1,6 milyondan fazla üye tarafından kullanılıyor.

 210. Busuu (Yeni) dil öğrenen bir sosyal ağdır. Site, öğrenme sürecini kolaylaştırmak için öğrenenleri ana dili konuşanlarla buluşturuyor.

 211. WhatsApp bir anlık mesajlaşma sosyal ağ platformudur ağırlıklı olarak akıllı telefonlarda kullanılır. Yakın zamanda Facebook tarafından satın alındı ve Ocak 2018 itibarıyla yaklaşık 1 milyar kullanıcıya sahip olduğu tahmin ediliyor.

 212. Messenger (Yeni) başka bir anlık mesajlaşmadır Facebook içinde çalışan sosyal ağ platformu. Kullanıcılarının Ocak 2018 itibariyle yaklaşık 1,2 milyar olduğu tahmin ediliyor.

 213. Skype bir anlık mesajlaşma platformudur. metin, ses ve video kullanarak iletişim sağlar. Aylık 300 milyondan fazla aktif kullanıcısı var ve artık Microsoft'un bir parçası.

 214. Viber aynı zamanda Skype gibi bir iletişim sosyal ağıdır metin, sesli ve görüntülü mesajlaşmaya izin verir. 800 milyondan fazla kullanıcısı var.

 215. Telegram, bulut tabanlı bir anlık mesajlaşma hizmetidir aylık 100 milyondan fazla aktif kullanıcısı olan.

 216. Stumbleupon, kullanıcıları için içerik keşfine odaklanır. Tüm popüler tarayıcılarda tarayıcı araç çubuğu olarak sunulur.

 217. YouTube dünyanın lider video paylaşımıdır kullanıcılarının video yüklemesine, görüntülemesine ve paylaşmasına olanak tanıyan ağ. Her gün milyarlarca video sunar.

 218. Vimeo , YouTube'a çok benzeyen, video tabanlı bir Sosyal ağdır. ancak daha fazla ve farklı özellik ve işlevlerle. 70 milyon üyesi ve aylık 240 milyon izleyicisi var.

 219. FunnyOrDie, kullanıcılara izin veren bir komedi video ağıdır. videoları yüklemek, paylaşmak ve derecelendirmek için. Videolarda genellikle ünlüler yer alır. Ağın yüz milyonlarca izleyicisi var.

 220. Last Fm bir müzik keşif ve öneri ağıdır bu aynı zamanda ağdaki arkadaşların dinlediklerini de paylaşır. Sitenin on milyonlarca kullanıcısı ve 12 milyondan fazla müzik parçası var.

 221. Howcast, Youtube'a benzer bir sosyal ağdır. kullanıcılar yüksek kaliteli nasıl yapılır video içeriği yükleyebilir.

 222. Bigo , kullanıcıların canlı yayın yaptığı bir sosyal ağdır. yeteneklerini sergileyebilir ve diğer üyelerle tanışabilir. Singapur, Tayland, Japonya ve Hindistan'da çok popüler ve yaklaşık 40 milyon üyesi var.

 223. Bitchute , YouTube gibi bir video barındırma sosyal ağıdır . Politikaları ve özellikle para kazanma politikası, YouToube'den daha az katı olarak kabul edilir.

 224. Snapfish bir fotoğraftır üyelerin fotoğrafları için sınırsız depolama alanından yararlanabilecekleri paylaşım sosyal ağı. Sitenin on milyonlarca üyesi var.

 225. Shutterfly (Yeni), 2 milyon üyesinin fotoğrafları kupa ve tişört gibi kişiselleştirilmiş hediyeler oluşturmak için kullanmasına izin veren bir fotoğraf paylaşım sitesidir.

 226. 500px (Yeni) 1,5 milyondan fazla aktif üyesi olan Kanadalı bir fotoğraf paylaşım sosyal ağıdır.

 227. Dronestagram (Yeni), dronlar kullanılarak çekilmiş fotoğrafları paylaşmaya odaklanmıştır . "Drone fotoğrafçılığı için Instagram" olduğunu iddia ediyor; 30.000'den fazla üyesi ile.

 228. Fotki ( Yeni) 240 ülkede kullanılabilir. 1,6 milyondan fazla üyesi ve 1 milyar fotoğrafı var. Site Estonya'da başlatıldı.

 229. Fotolog, birden fazla fotoğraf blogu sitesidir. 20 milyon tekil ziyaretçi.

 230. Imgur (Yeni) üyelerin fotoğrafları oylayabildiği (ve sıralayabildiği) bir fotoğraf paylaşım sitesidir. Sitede yüz milyonlarca resim var.

 231. Pixabay (Yeni) üyelerinden yüksek kaliteli fotoğraflar paylaşıyor. Sitede 1,1 milyondan fazla resim ve video var.

 232. WeHeartIt, ilham verici görüntülerin paylaşıldığı bir sosyal ağdır. Sitenin 45 milyondan fazla üyesi var.

 233. PlentyofFish (Yeni), kullanımı ücretsiz ama aynı zamanda bazı premium hizmetler sunan bir flört sosyal ağıdır. 100 milyondan fazla kayıtlı üyesi vardır.

 234. Foursquare, kullanıcıya göre kişiselleştirilmiş öneriler sunar’ konumu ve önceki satın alımları. Hizmetin on milyonlarca kullanıcısı var ve kurumsal alanda hızla büyüyor.

 235. Yummly yemek tariflerine ayrılmış bir sosyal ağdır ve yemek pişirmek.

 236. Pinboard (Yeni), yer imlerinin paylaşılmasına izin veren ücretli bir sosyal ağdır. Kullanıcılar bu sitede reklamsız bir deneyimden yararlanabilir.

 237. Daniweb , BT çalışanlarının bir araya geldiği ve tartışmak. Yaklaşık 2 milyon kullanıcısı var.

 238. Swarm , Foursquare'in sunduğu yeni bir sosyal ağdır. insanların gittikleri tüm yerleri ve mekanları hatırlamasını sağlar.

 239. Yelp (Yeni), fotoğraf paylaşmak, yorum yazmak ve arkadaşların aktivitelerini görmek için sosyal özelliklere sahip bir restoran inceleme ve ev hizmetleri sitesidir.

 240. Threema bir yazılı, görüntülü ve sesli mesajlaşma sosyal ağ. Üyeler, e-posta veya cep telefonu bilgilerini vermeden kullanabilirler.

 241. Ning, kullanıcılarına izin veren bir sosyal ağdır. sosyal bir web sitesi oluşturmak ve bundan para kazanmak için.

 242. Stack Exchange, şuna benzer soru-cevap tabanlı bir sosyal ağdır: Quora.

 243. Jsfiddle, kullanıcıların test edip sergiledikleri bir sosyal ağdır. HTML, CSS ve JavaScript kodları.

 244. Houzz, kullanıcıların bağlantı kurduğu ve tasarım ve dekorasyonla ilgili içerik paylaşın.

 245. Dribble esas olarak tasarımcıların bağlantı kurmasına olanak tanıyan bir sosyal ağdır ve fikirlerinizi paylaşın.

 246. Disqus, üyelerinin oluşturmasına olanak tanıyan bir sosyal ağdır. içerikleri veya web siteleri etrafındaki çevrimiçi kitle.

 247. Bitbucket, kullanıcıların komut dosyası kodlarını paylaşabildiği bir sosyal ağdır ve kodlama hakkında fikirler.

 248. Slack, ekip üyelerini bir araya getiren bir sosyal ağdır. belirli işler ve projeler.

 249. SlideServe, kullanıcıların şunları yapabileceği büyük bir sosyal ağdır: slaytlarını ve Powerpoint sunumlarını yükleyin ve paylaşın.

 250. The Dots 2014 yılında İngiltere'de oluşturuldu. Misyonu, meslekten olmayan profesyonellerin yaratıcı projeler için bağlantı kurmasına ve işbirliği yapmasına yardımcı olmaktır.

 251. Zotero bir sosyal ağ ve ücretsiz bir yazılımdır. web araştırması için asistan işlevi görür.

 252. Webnode, kullanıcıları bir araya getiren bir sosyal ağdır. ücretsiz web sitesi oluşturmanın temeli. 30 milyon kullanıcısı var.

 253. Caffeine , kullanıcılarına izin veren bir oyun sosyal ağıdır. oynadıkları oyunun videosunu yayınlamak için.

 254. Brave, web sitesi oluşturucuları için bir sosyal ağdır, e-posta pazarlamacıları ve benzerleri. 15 milyon kullanıcısı var.

 255. GoFundMe (Yeni), çoğu amaç için para toplamak için kullanılabilen bir bağış toplama ağıdır.

 256. Kickstarter (Yeni), insanların finansman bulmak için ürünlerini veya ürün fikirlerini sunabilecekleri bir sosyal finansman platformudur. Sitenin yaklaşık 10 milyon destekçisi olmuştur.

.


Sosyal Medya Bağımlılığı Testi

Sosyal medya bağımlılığı testimize katılarak bağımlılığınız olup olmadığını öğrenin.

Yukarıdaki listede önemli sosyal medya sitelerinin eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen eksik siteleri bize bildirin, onları hemen ekleriz.